Business House logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoGłówka Pracuje logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCity Office logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoLC Corp S.A. logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoOnyx Business Point logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

19 snów na placu Europejskim

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland.
W pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim będzie można podziwiać wystawę „19 snów Olbińskiego”. Prace polskiego artysty Rafała Olbińskiego będzie można oglądać od 17 września do 20 listopada br.

Już od 17 września w pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim pojawi się wystawa „19 snów Olbińskiego”, która stanowi zestawienie 19 prac światowej sławy artysty – Rafała Olbińskiego. Przedstawiają one krajobrazy z pogranicza jawy i snu. Jest to wystawa bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych osób.

Rafał Olbiński otrzymał już ponad 150 nagród za swoje prace. Wśród nich są też złote i srebrne medale przyznawane przez Klub Dyrektorów Artystycznych w Nowym Jorku oraz złote i srebrne medale od Towarzystwa Ilustratorów w Nowym Jorku i Los Angeles. Warto zaznaczyć, że Rafał Olbiński jest także autorem muralu „Kocham Warszawę” na placu Europejskim. W wystawie zatytułowanej „19 snów Olbińskiego” zaprezentuje on prace, które stworzył w ostatnich dwudziestu latach.

Wystawa „19 snów Olbińskiego” zainstalowana będzie w pasażu sztuki Art Walk na placu Europejskim. Jest to miejsce dedykowane takim właśnie inicjatywom. Prace zostaną umieszczone w ciekawie zaprojektowanych „oknach” Art Walk. Będą znajdować się tam przez całą dobę. Art Walk znajduje się na placu Europejskim, tuż przy kompleksie Warsaw Spire w Warszawie.

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland – twórcy placu Europejskiego i dewelopera Warsaw Spire. Galeria Art Walk została stworzona zgodnie z koncepcją wpisania sztuki w codzienne życie miasta. Ma ona łącznie 57 m długości i składa się z 20 segmentów. Konstrukcja ta dostosowana jest do całorocznego eksponowania obrazów, rzeźb i instalacji artystycznych. Za projekt Art Walk odpowiada Mac Stopa. 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra