Centrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoTriGranit Corporation logoLC Corp S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCHB14 logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoMoonoffice Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

19 snów na placu Europejskim

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland.
W pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim będzie można podziwiać wystawę „19 snów Olbińskiego”. Prace polskiego artysty Rafała Olbińskiego będzie można oglądać od 17 września do 20 listopada br.

Już od 17 września w pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim pojawi się wystawa „19 snów Olbińskiego”, która stanowi zestawienie 19 prac światowej sławy artysty – Rafała Olbińskiego. Przedstawiają one krajobrazy z pogranicza jawy i snu. Jest to wystawa bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych osób.

Rafał Olbiński otrzymał już ponad 150 nagród za swoje prace. Wśród nich są też złote i srebrne medale przyznawane przez Klub Dyrektorów Artystycznych w Nowym Jorku oraz złote i srebrne medale od Towarzystwa Ilustratorów w Nowym Jorku i Los Angeles. Warto zaznaczyć, że Rafał Olbiński jest także autorem muralu „Kocham Warszawę” na placu Europejskim. W wystawie zatytułowanej „19 snów Olbińskiego” zaprezentuje on prace, które stworzył w ostatnich dwudziestu latach.

Wystawa „19 snów Olbińskiego” zainstalowana będzie w pasażu sztuki Art Walk na placu Europejskim. Jest to miejsce dedykowane takim właśnie inicjatywom. Prace zostaną umieszczone w ciekawie zaprojektowanych „oknach” Art Walk. Będą znajdować się tam przez całą dobę. Art Walk znajduje się na placu Europejskim, tuż przy kompleksie Warsaw Spire w Warszawie.

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland – twórcy placu Europejskiego i dewelopera Warsaw Spire. Galeria Art Walk została stworzona zgodnie z koncepcją wpisania sztuki w codzienne życie miasta. Ma ona łącznie 57 m długości i składa się z 20 segmentów. Konstrukcja ta dostosowana jest do całorocznego eksponowania obrazów, rzeźb i instalacji artystycznych. Za projekt Art Walk odpowiada Mac Stopa. 

Napisz pierwszy komentarz
My Hive - gif 13 luty - 13 kwietnia
mantra