Przedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoRIS Kotes logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

19 snów na placu Europejskim

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland.
W pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim będzie można podziwiać wystawę „19 snów Olbińskiego”. Prace polskiego artysty Rafała Olbińskiego będzie można oglądać od 17 września do 20 listopada br.

Już od 17 września w pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim pojawi się wystawa „19 snów Olbińskiego”, która stanowi zestawienie 19 prac światowej sławy artysty – Rafała Olbińskiego. Przedstawiają one krajobrazy z pogranicza jawy i snu. Jest to wystawa bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych osób.

Rafał Olbiński otrzymał już ponad 150 nagród za swoje prace. Wśród nich są też złote i srebrne medale przyznawane przez Klub Dyrektorów Artystycznych w Nowym Jorku oraz złote i srebrne medale od Towarzystwa Ilustratorów w Nowym Jorku i Los Angeles. Warto zaznaczyć, że Rafał Olbiński jest także autorem muralu „Kocham Warszawę” na placu Europejskim. W wystawie zatytułowanej „19 snów Olbińskiego” zaprezentuje on prace, które stworzył w ostatnich dwudziestu latach.

Wystawa „19 snów Olbińskiego” zainstalowana będzie w pasażu sztuki Art Walk na placu Europejskim. Jest to miejsce dedykowane takim właśnie inicjatywom. Prace zostaną umieszczone w ciekawie zaprojektowanych „oknach” Art Walk. Będą znajdować się tam przez całą dobę. Art Walk znajduje się na placu Europejskim, tuż przy kompleksie Warsaw Spire w Warszawie.

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland – twórcy placu Europejskiego i dewelopera Warsaw Spire. Galeria Art Walk została stworzona zgodnie z koncepcją wpisania sztuki w codzienne życie miasta. Ma ona łącznie 57 m długości i składa się z 20 segmentów. Konstrukcja ta dostosowana jest do całorocznego eksponowania obrazów, rzeźb i instalacji artystycznych. Za projekt Art Walk odpowiada Mac Stopa. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra