FYI Commercial Consulting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoSawig Invest Group logoDorbud S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoBREMA Sp. z.o.o. logoCHB14 logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoPRO-INVEST S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcho Investment logoPartner Capital Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

19 snów na placu Europejskim

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland.
W pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim będzie można podziwiać wystawę „19 snów Olbińskiego”. Prace polskiego artysty Rafała Olbińskiego będzie można oglądać od 17 września do 20 listopada br.

Już od 17 września w pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim pojawi się wystawa „19 snów Olbińskiego”, która stanowi zestawienie 19 prac światowej sławy artysty – Rafała Olbińskiego. Przedstawiają one krajobrazy z pogranicza jawy i snu. Jest to wystawa bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych osób.

Rafał Olbiński otrzymał już ponad 150 nagród za swoje prace. Wśród nich są też złote i srebrne medale przyznawane przez Klub Dyrektorów Artystycznych w Nowym Jorku oraz złote i srebrne medale od Towarzystwa Ilustratorów w Nowym Jorku i Los Angeles. Warto zaznaczyć, że Rafał Olbiński jest także autorem muralu „Kocham Warszawę” na placu Europejskim. W wystawie zatytułowanej „19 snów Olbińskiego” zaprezentuje on prace, które stworzył w ostatnich dwudziestu latach.

Wystawa „19 snów Olbińskiego” zainstalowana będzie w pasażu sztuki Art Walk na placu Europejskim. Jest to miejsce dedykowane takim właśnie inicjatywom. Prace zostaną umieszczone w ciekawie zaprojektowanych „oknach” Art Walk. Będą znajdować się tam przez całą dobę. Art Walk znajduje się na placu Europejskim, tuż przy kompleksie Warsaw Spire w Warszawie.

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland – twórcy placu Europejskiego i dewelopera Warsaw Spire. Galeria Art Walk została stworzona zgodnie z koncepcją wpisania sztuki w codzienne życie miasta. Ma ona łącznie 57 m długości i składa się z 20 segmentów. Konstrukcja ta dostosowana jest do całorocznego eksponowania obrazów, rzeźb i instalacji artystycznych. Za projekt Art Walk odpowiada Mac Stopa. 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra