Fabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEkodom Deweloper logoOnyx Business Point logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoCHB14 logoGTV Lighting logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoBusiness House logoAluprof S.A. logoDuda Development logoSchüco International Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

19 snów na placu Europejskim

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland.
W pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim będzie można podziwiać wystawę „19 snów Olbińskiego”. Prace polskiego artysty Rafała Olbińskiego będzie można oglądać od 17 września do 20 listopada br.

Już od 17 września w pasażu wystawienniczym Art Walk na placu Europejskim pojawi się wystawa „19 snów Olbińskiego”, która stanowi zestawienie 19 prac światowej sławy artysty – Rafała Olbińskiego. Przedstawiają one krajobrazy z pogranicza jawy i snu. Jest to wystawa bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych osób.

Rafał Olbiński otrzymał już ponad 150 nagród za swoje prace. Wśród nich są też złote i srebrne medale przyznawane przez Klub Dyrektorów Artystycznych w Nowym Jorku oraz złote i srebrne medale od Towarzystwa Ilustratorów w Nowym Jorku i Los Angeles. Warto zaznaczyć, że Rafał Olbiński jest także autorem muralu „Kocham Warszawę” na placu Europejskim. W wystawie zatytułowanej „19 snów Olbińskiego” zaprezentuje on prace, które stworzył w ostatnich dwudziestu latach.

Wystawa „19 snów Olbińskiego” zainstalowana będzie w pasażu sztuki Art Walk na placu Europejskim. Jest to miejsce dedykowane takim właśnie inicjatywom. Prace zostaną umieszczone w ciekawie zaprojektowanych „oknach” Art Walk. Będą znajdować się tam przez całą dobę. Art Walk znajduje się na placu Europejskim, tuż przy kompleksie Warsaw Spire w Warszawie.

Art Walk, czyli nowy pasaż sztuki w Warszawie to inicjatywa Ghelamco Poland – twórcy placu Europejskiego i dewelopera Warsaw Spire. Galeria Art Walk została stworzona zgodnie z koncepcją wpisania sztuki w codzienne życie miasta. Ma ona łącznie 57 m długości i składa się z 20 segmentów. Konstrukcja ta dostosowana jest do całorocznego eksponowania obrazów, rzeźb i instalacji artystycznych. Za projekt Art Walk odpowiada Mac Stopa. 

Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra