Schüco International Polska logoPartner Capital Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoTriGranit Corporation logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoLobos Nieruchomości logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoCHB14 logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDorbud S.A. logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Oddaj krew na Ursynowie

Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona na parkingu biurowca Viking House.
Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona na parkingu biurowca Viking House.
Zarządcy biurowców coraz częściej współpracują z lokalnymi społecznościami. Przykładem może być NAI Estate Fellows, który postanowił wesprzeć akcję ODDAJ KREW NA URSYNOWIE.

Akcja ODDAJ KREW NA URSYNOWIE jest inicjatywą społeczną mieszkańców ulicy i okolic ulicy Bekasów. Organizowana jest ona po raz pierwszy. 

Chcemy pokazać, że zorganizowanie stałego punktu krwiodawstwa jest na Ursynowie bardzo potrzebne. Dzielnica liczy ponad 160 tys. mieszkańców, a najbliższy punkt krwiodawstwa znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej. To w znaczny sposób ogranicza możliwość oddania krwi osobom, które chcą wspomóc zasoby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Chcemy zwrócić uwagę na wagę problemu jakim jest wspieranie zasobów banków krwi. Każdy krwiodawca jest na wagę złota – mówi Sylwia Migut, organizator akcji.

Krew można będzie oddać w krwiobusie, który w dniu 24 września 2016 r., w godzinach 11:00 – 16:00 będzie stał na parkingu biurowca Viking House przy ul. Pileckiego 63. Pierwszych czterdzieści osób oddających krew otrzyma upominki Bekasów PL. Z kolei wszyscy zmotoryzowani krwiodawców mogą skorzystać z przeglądu gaśnic samochodowych. Zarządza budynku Viking House, NAI Estate Fellows, wspiera organizatorów akcji udostępniając teren przy biurowcu. 

Zarządzanie nieruchomościami to nie tylko dbałość o warunki techniczne budynku i najemców. To również współpraca z lokalną społecznością i zainteresowanie sprawami dzielnicy. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w akcji Oddaj krew na Ursynowie i mamy nadzieję, że będzie to akcja cykliczna. – mówi Bartosz Pustuł, dyrektor działu zarządzania i prezes zarządu NAI Estate Fellows.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra