EURO STYL Spółka Akcyjna logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoPodium Investment logoTétris Poland logoGTV Lighting logoBusiness House logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoTorus logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Oddaj krew na Ursynowie

Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona na parkingu biurowca Viking House.
Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona na parkingu biurowca Viking House.
Zarządcy biurowców coraz częściej współpracują z lokalnymi społecznościami. Przykładem może być NAI Estate Fellows, który postanowił wesprzeć akcję ODDAJ KREW NA URSYNOWIE.

Akcja ODDAJ KREW NA URSYNOWIE jest inicjatywą społeczną mieszkańców ulicy i okolic ulicy Bekasów. Organizowana jest ona po raz pierwszy. 

Chcemy pokazać, że zorganizowanie stałego punktu krwiodawstwa jest na Ursynowie bardzo potrzebne. Dzielnica liczy ponad 160 tys. mieszkańców, a najbliższy punkt krwiodawstwa znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej. To w znaczny sposób ogranicza możliwość oddania krwi osobom, które chcą wspomóc zasoby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Chcemy zwrócić uwagę na wagę problemu jakim jest wspieranie zasobów banków krwi. Każdy krwiodawca jest na wagę złota – mówi Sylwia Migut, organizator akcji.

Krew można będzie oddać w krwiobusie, który w dniu 24 września 2016 r., w godzinach 11:00 – 16:00 będzie stał na parkingu biurowca Viking House przy ul. Pileckiego 63. Pierwszych czterdzieści osób oddających krew otrzyma upominki Bekasów PL. Z kolei wszyscy zmotoryzowani krwiodawców mogą skorzystać z przeglądu gaśnic samochodowych. Zarządza budynku Viking House, NAI Estate Fellows, wspiera organizatorów akcji udostępniając teren przy biurowcu. 

Zarządzanie nieruchomościami to nie tylko dbałość o warunki techniczne budynku i najemców. To również współpraca z lokalną społecznością i zainteresowanie sprawami dzielnicy. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w akcji Oddaj krew na Ursynowie i mamy nadzieję, że będzie to akcja cykliczna. – mówi Bartosz Pustuł, dyrektor działu zarządzania i prezes zarządu NAI Estate Fellows.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra