Główka Pracuje logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLobos Nieruchomości logoSpectra Development logoLC Corp S.A. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOnyx Business Point logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Office logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Oddaj krew na Ursynowie

Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona na parkingu biurowca Viking House.
Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona na parkingu biurowca Viking House.
Zarządcy biurowców coraz częściej współpracują z lokalnymi społecznościami. Przykładem może być NAI Estate Fellows, który postanowił wesprzeć akcję ODDAJ KREW NA URSYNOWIE.

Akcja ODDAJ KREW NA URSYNOWIE jest inicjatywą społeczną mieszkańców ulicy i okolic ulicy Bekasów. Organizowana jest ona po raz pierwszy. 

Chcemy pokazać, że zorganizowanie stałego punktu krwiodawstwa jest na Ursynowie bardzo potrzebne. Dzielnica liczy ponad 160 tys. mieszkańców, a najbliższy punkt krwiodawstwa znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej. To w znaczny sposób ogranicza możliwość oddania krwi osobom, które chcą wspomóc zasoby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Chcemy zwrócić uwagę na wagę problemu jakim jest wspieranie zasobów banków krwi. Każdy krwiodawca jest na wagę złota – mówi Sylwia Migut, organizator akcji.

Krew można będzie oddać w krwiobusie, który w dniu 24 września 2016 r., w godzinach 11:00 – 16:00 będzie stał na parkingu biurowca Viking House przy ul. Pileckiego 63. Pierwszych czterdzieści osób oddających krew otrzyma upominki Bekasów PL. Z kolei wszyscy zmotoryzowani krwiodawców mogą skorzystać z przeglądu gaśnic samochodowych. Zarządza budynku Viking House, NAI Estate Fellows, wspiera organizatorów akcji udostępniając teren przy biurowcu. 

Zarządzanie nieruchomościami to nie tylko dbałość o warunki techniczne budynku i najemców. To również współpraca z lokalną społecznością i zainteresowanie sprawami dzielnicy. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w akcji Oddaj krew na Ursynowie i mamy nadzieję, że będzie to akcja cykliczna. – mówi Bartosz Pustuł, dyrektor działu zarządzania i prezes zarządu NAI Estate Fellows.

Napisz pierwszy komentarz
mantra