PRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTriGranit Corporation logoLobos Nieruchomości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoSawig Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDorbud S.A. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcophon Saint-Gobain logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoKwiaty dla biura logoALLCON INVESTMENT logoBusiness House logoArchicom logoHexagon logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoCity Space logoWOMAK HOLDING logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najlepszy z ekologicznych budynków

Budynek Nestlé House otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy zrealizowany certyfikowany budynek ekologiczny”
Budynek Nestlé House otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy zrealizowany certyfikowany budynek ekologiczny” w tegorocznej edycji konkursu PLGBC Green Building Awards. Ideą konkursu i przyznawanych w nim nagród jest promocja nowoczesnych rozwiązań dla ekologicznego budownictwa.

Budynek Nestlé House, należący do Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF) i zarządzany przez Hines Polska, otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy zrealizowany certyfikowany budynek ekologiczny”. Ideą konkursu organizowanego przez Polish Green Building Council jest promocja nowoczesnych rozwiązań w zakresie ekologicznego budownictwa. 

 

Nestlé House to obiekt zlokalizowany na warszawskim Mokotowie oferujący powierzchnię biurową klasy A. Został on wyróżniony m.in. za zaawansowane rozwiązania ograniczające zużycie mediów. Należą do nich m.in. instalacja wykorzystująca wodę szarą (deszczówkę) oraz ułatwienia w dostępie do transportu alternatywnego. Nestlé House posiada m.in. dedykowaną stację Veturilo. W obiekcie znajdują się również liczne udogodnienia dla rowerzystów, jak zadaszone stojaki, czy stacja do drobnych napraw jednośladów. 

 

Budynek posiada także zaawansowaną, przeszkloną podwójną fasadę, która poprawia efektywność energetyczną obiektu oraz zwiększa komfort wewnętrzny przez ograniczenie hałasu z otoczenia i zapewnienie dostępu dziennego światła. 


Dodatkowo w ciągu roku w budynku Nestlé House przeprowadzane są akcje przypominające o potrzebie dbania o środowisko oraz akcje zbiórki krwi. Od początku wiosny br. pracownikom Nestlé Purina w pracy towarzyszą ich psy. Każdy z nich uprzednio został poddany obserwacji (zachowanie się w warunkach biurowych, reakcje na ludzi i inne psy), a po zatwierdzeniu przez zoopsychologa zwierzęta otrzymały specjalny "paszport" uprawniający je do wchodzenia na teren biura.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra