Porto Office B Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDorbud S.A. logoLC Corp S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoCity Space logoTorus logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcho Investment logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPartner Capital Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Olivia ze wsparciem dla przedsiębiorców

Recepcja biurowca Olivia Six.
Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza (RIGP) to nowa organizacja wspierająca przedsiębiorców, która zawitała do budynku Olivia Six, znajdującego się na terenie Olivia Business Centre. Nowy Rezydent będzie działał na rzecz rozwoju pomorskiej gospodarki.

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza (RIGP) jest organizacją samorządu gospodarczego. Zrzesza ona obecnie ponad 250 różnej wielkości firm, które prowadzą działalność na terenie województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Do głównych zadań RIGP należy m. in. reprezentacja interesów gospodarczych swoich członków, nawiązywanie współpracy oraz wymiana doświadczeń z krajowymi i zagranicznymi organizacjami wsparcia biznesu.

 

Nasza obecność w Olivia Business Centre jest ściśle związana z profilem naszej działalności. Współpracujemy bezpośrednio z przedsiębiorstwami, a dzięki obecności w Olivia CONNECT mamy z nimi jeszcze lepszy kontakt niż dotychczas. Często nie jest już to kwestia telefonu czy wiadomości mailowej, a spotkania w kompleksie. Żyjemy tutaj w takiej symbiozie – mając bezpośredni dostęp do życia pomorskich firm możemy jeszcze lepiej odpowiadać na ich problemy. Do nas natomiast łatwiej jest dotrzeć i skorzystać z pomocy – mówi Magdalena Raczyńska, kierownik biura RIGP. 

 

Biuro RIGP ulokowane jest na 13. piętrze budynku Olivia Six. Znajduje się ono w przestrzeni Olivia CONNECT zaprojektowanej specjalnie z myślą o instytucjach wspierających biznes i organizacjach pozarządowych. Przestrzeń ta powstała jako miejsce, w którym poprzez bezpośrednie sąsiedztwo różnorodne środowiska mogą integrować się i rozwijać społeczne i gospodarcze projekty. 


Wierzymy, iż obecność Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza w naszym centrum inspiruje do działania i efektywnej współpracy z innymi Rezydentami. Aktualnie RIGP rozwija wspólnie ze swoim sąsiadem, Agencją Rozwoju Pomorza, ważny projekt „Pomorski Broker Exportowy”. RIGP bez wątpienia wspiera rozwój regionalnej gospodarki i z pewnością przyniesie kolejne, dodatkowe korzyści wszystkim naszym Rezydentom. W tej sytuacji bez znaczenia jest fakt, czy reprezentuje się globalne przedsiębiorstwo, czy też dopiero kiełkujący startup. W Olivia Business Centre tworzymy bowiem przestrzeń rozwoju dla firm na różnych etapach ich działalności – mówi Agnieszka Zglinicka, dyrektor projektu w Olivia Business Centre.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra