Echo Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEcophon Saint-Gobain logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoALLCON INVESTMENT logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoPartner Capital Group logoSawig Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHexagon logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCHB14 logoCity Space logoWOMAK HOLDING logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoTriGranit Corporation logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPRO-INVEST S.A. logoNowy Styl Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoLobos Nieruchomości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Olivia ze wsparciem dla przedsiębiorców

Recepcja biurowca Olivia Six.
Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza (RIGP) to nowa organizacja wspierająca przedsiębiorców, która zawitała do budynku Olivia Six, znajdującego się na terenie Olivia Business Centre. Nowy Rezydent będzie działał na rzecz rozwoju pomorskiej gospodarki.

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza (RIGP) jest organizacją samorządu gospodarczego. Zrzesza ona obecnie ponad 250 różnej wielkości firm, które prowadzą działalność na terenie województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Do głównych zadań RIGP należy m. in. reprezentacja interesów gospodarczych swoich członków, nawiązywanie współpracy oraz wymiana doświadczeń z krajowymi i zagranicznymi organizacjami wsparcia biznesu.

 

Nasza obecność w Olivia Business Centre jest ściśle związana z profilem naszej działalności. Współpracujemy bezpośrednio z przedsiębiorstwami, a dzięki obecności w Olivia CONNECT mamy z nimi jeszcze lepszy kontakt niż dotychczas. Często nie jest już to kwestia telefonu czy wiadomości mailowej, a spotkania w kompleksie. Żyjemy tutaj w takiej symbiozie – mając bezpośredni dostęp do życia pomorskich firm możemy jeszcze lepiej odpowiadać na ich problemy. Do nas natomiast łatwiej jest dotrzeć i skorzystać z pomocy – mówi Magdalena Raczyńska, kierownik biura RIGP. 

 

Biuro RIGP ulokowane jest na 13. piętrze budynku Olivia Six. Znajduje się ono w przestrzeni Olivia CONNECT zaprojektowanej specjalnie z myślą o instytucjach wspierających biznes i organizacjach pozarządowych. Przestrzeń ta powstała jako miejsce, w którym poprzez bezpośrednie sąsiedztwo różnorodne środowiska mogą integrować się i rozwijać społeczne i gospodarcze projekty. 


Wierzymy, iż obecność Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza w naszym centrum inspiruje do działania i efektywnej współpracy z innymi Rezydentami. Aktualnie RIGP rozwija wspólnie ze swoim sąsiadem, Agencją Rozwoju Pomorza, ważny projekt „Pomorski Broker Exportowy”. RIGP bez wątpienia wspiera rozwój regionalnej gospodarki i z pewnością przyniesie kolejne, dodatkowe korzyści wszystkim naszym Rezydentom. W tej sytuacji bez znaczenia jest fakt, czy reprezentuje się globalne przedsiębiorstwo, czy też dopiero kiełkujący startup. W Olivia Business Centre tworzymy bowiem przestrzeń rozwoju dla firm na różnych etapach ich działalności – mówi Agnieszka Zglinicka, dyrektor projektu w Olivia Business Centre.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra