Nowy dyrektor finansowy Savills

Kamil Lubiejewski
Kamil Lubiejewski
Stanowisko Dyrektora Finansowego i Operacyjnego w międzynarodowej agencji doradczej Savills objął Kamil Lubiejewski.

Kamil Lubiejewski na nowym stanowisku będzie odpowiadał za kształtowanie i realizację strategii finansowej oraz wdrażanie i koordynację projektów związanych z rozwojem firmy w Polsce. 

 

Kamil ma sukcesy we wspieraniu strategicznego i operacyjnego rozwoju firm. Savills bardzo dynamicznie się rozwija i dlatego jestem przekonany, że osoba z takimi kompetencjami będzie dla nas nieocenionym wsparciem – mówi Tomasz Buras, Dyrektor Zarządzający Savills

 

Kamil Lubiejewski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i bankowość oraz posiadaczem certyfikatu Six Sigma Green Belt. W zakresie finansów posiada on ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Kamil Lubiejewski dołączył do Savills z Immofinanz, w którym pełnił rolę starszego menedżera ds. zarządzania aktywami odpowiedzialnego za zarządzanie wartością kompleksu biurowego EMPARK. Wcześniej jako starszy menedżer ds. finansów na region Europy Środkowo-Wschodniej zdobywał doświadczenie w Skanska Property Poland oraz jako dyrektor finansowy i operacyjny na region Europy Środkowo-Wschodniej w JLL.

 


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz