Interbiuro - duży

EKO Sienna Center wyróżniona

Sienna Center
Sienna Center
Sienna Center została oddana do użytku w 1998 r., ale dzięki systematycznym modernizacjom oferta tego biurowca ciągle jest atrakcyjna dla najemców. Obiekt został właśnie wyróżniony certyfikatem BREEAM IN-USE.

Za przeprowadzenie audytu i uzyskanie wyróżnienia BREEAM IN-USE International 2015 dla warszawskiego kompleksu biurowego Sienna Center odpowiadała firma doradcza Cushman & Wakefield. Obiekt otrzymał oceny Very Good za Asset Performance i Excellent za Building Management.

 

Uzyskanie certyfikatu BREEAM IN-USE International potwierdziło, że zarządzany przez Cushman &Wakefield kompleks Sienna Center utrzymuje swój wysoki standard. Liczne inwestycje i modernizacje podniosły dodatkowo jego jakość i komfort użytkowania. Będziemy kontynuować naszą pracę, aby obiekt nadal był konkurencyjny na warszawskim rynku biurowym – powiedział Grzegorz Dąbrowski, Property Manager, Asesor BREEAM In-Use z Działu Zarządzania Nieruchomościami w Cushman & Wakefield.

 

Sienna Center to kompleks składający się z trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu blisko 20 000 mkw. Obiekt dysponuje m.in. elastycznymi możliwościami kształtowania powierzchni najmu, zmodernizowanym systemem klimatyzacji, dwupoziomowym parkingiem podziemnym oraz rozbudowywaną infrastrukturą dla rowerzystów. Budynek wynajęty jest niemal w 100 proc. Właścicielem obiektu jest CA IMMO.

 

W ostatnim czasie biurowiec Sienna Center przeszedł rewitalizację powierzchni wspólnych oraz liczne modernizacje w zakresie podnoszenia efektywności energetycznej instalacji. Cieszymy się, że budynek Sienna Center został wyróżniony certyfikatem BREEAM IN-USE International. Przeprowadzone w ostatnim czasie modernizacje istotnie wpłynęły na podniesienie jego standardu i przyczyniły się do utrzymania wysokiego wskaźnika wynajęcia – mówi Kamila Piekarska, Asset Management w CA IMMO.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz