Porto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoKontor logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

TWINO wprowadza się do Proximo

Biuro Grupy TWINO w budynku Proximo
Firma Hines zyskała nowego najemcę budynku Proximo w Warszawie. Do biurowca wprowadziła się grupa TWINO.

Nowy najemca z początkiem lutego wprowadził się do biurowca przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Grupa TWINO wynajęła niemal 1000 mkw. powierzchni na 5. piętrze budynku. 

 

Grupa TWINO to innowacyjna firma technologiczno-finansowa (FinTech), która działa w modelu marketplace. Szukaliśmy w Warszawie przestrzeni biurowej, która byłaby spójna z naszymi wartościami, takimi jak dynamizm, mobilność i kultura start-upu. Kluczowa dla naszego zespołu była również lokalizacja – zatrudniamy wielu młodych ludzi, którzy cenią sobie życie miejskie i dla których ważny jest wygodny dostęp do metra. Trudno o lepiej położone biuro niż to w Proximo. Skorzystaliśmy też z opcji przeprojektowania biura, z naciskiem na activity-based workplace, dzięki czemu w nowej siedzibie poczuliśmy się jak u siebie – mówi Svetlana Gaidukova, członek zarządu, TWINO.

 

Jest nam niezwykle miło powitać Grupę TWINO wśród naszych najemców. To kolejna renomowana firma, która doceniła doskonałą lokalizację Proximo, wyjątkowe położenie przy stacji metra oraz możliwość dowolnego kształtowania przestrzeni biurowej zgodnie z filozofią i wymaganiami najemcy. Jesteśmy przekonani, że Proximo zapewni pracownikom Grupy TWINO najwyższy komfort pracy – powiedział Przemysław Iznerowicz, Dyrektor Zarządzający w Hines Polska.

 


0.0
Tagi: Hines Proximo
Napisz pierwszy komentarz
mantra