Assa Abloy

Grono najemców Warsaw Spire ciągle rośnie

Kompleks biurowy Warsaw Spire znajduje się w pobliżu Ronda Daszyńskiego
Kompleks biurowy Warsaw Spire znajduje się w pobliżu Ronda Daszyńskiego
Do biurowca Warsaw Spire swoje biuro przenosi europejski lider w dostarczaniu danych i analiz w obszarze zarządzania ryzykiem i marketingu – firma Bisnode.

Bisnode zasili grono najemców biurowca Warsaw Spire wynajmując w obiekcie ponad 800 mkw. powierzchni. W procesie zmiany siedziby spółkę wspierali doradcy z firmy Nuvalu Polska

 

Bisnode zdecydowała się na poszukiwanie nowego biura, aby poprawić standard i zwiększyć komfort pracowników, a także zoptymalizować dostęp do rozwiązań komunikacyjnych. Dynamiczny rozwój Bisnode na polskim rynku nakłonił nas na zmiany i w konsekwencji samą przeprowadzkę do biurowca o wyższym standardzie – mówi Andrzej Osiński, Prezes Zarządu Bisnode Polska. 

 

Ważnym atutem dla najemców jest bliskość metra, Dworca Centralnego oraz dobra siatka połączeń komunikacji miejskiej. Wybrana lokalizacja spełniła wszystkie oczekiwania Bisnode. Warsaw Spire jest wizytówką nowoczesnej Warszawy. To projekt, który zmienia oblicze miasta – dodaje Sebastian Wójcik, Senior Property Broker Nuvalu Polska.

 


0.0
Tagi: Warsaw Spire
Napisz pierwszy komentarz