Work Service na dłużej we wrocławskim Sky Tower

Sky Tower
Sky Tower
Work Service to jeden z pierwszych i największych najemców we wrocławskim Sky Tower. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę i na dłużej pozostać w obiekcie.

Sky Tower pozostaje wciąż jedną z najlepszych lokalizacji w mieście i to właśnie tutaj firmy chcą nadal lokować swoje biura we Wrocławiu. Cała infrastruktura projektu architektonicznego sprzyja wysokiemu komfortowi pracy – począwszy od dużej liczby miejsc parkingowych, przez bezpośrednie połączenie biurowca z galerią handlową oraz pasażem usługowym. To tutaj można pracować, zrobić zakupy czy skorzystać z usług beauty&spa. Nie musimy przemieszczać się z budynku do budynku i naszym zdaniem, jest to ogromne udogodnienie dla pracowników firm – mówi Piotr Pirogowicz, Dyrektor ds. Najmu, LC Corp SA.


Work Service zdecydował się przedłużyć umowę ok. 3400 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Sky Tower. Największa agencja zatrudnienia w Europie Środkowo-Wschodniej pozostanie na kolejne lata na trzech najwyższych piętrach budynku. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield


Dokonaliśmy wyboru najlepszej oferty. Po 4 latach obecności w Sky Tower postanowiliśmy sprawdzić dostępne możliwości na rynku i mogę powiedzieć, że nasza dotychczasowa lokalizacja wygrała pod każdym względem. Jesteśmy największą agencją zatrudnienia w tej części Europy i cały czas rośniemy. Dlatego zależało nam na zachowaniu prestiżowego adresu we Wrocławiu, w mieście, w którym powstaliśmy i wyrośliśmy na lidera rynku. Co równie ważne, chcieliśmy utrzymać atrakcyjną lokalizację i przyjazne miejsce do pracy dla naszych pracowników, którzy bardzo cenią zarówno dostępność całego zaplecza galerii handlowej, jak również dobre skomunikowanie z innymi punktami Wrocławia – mówi Iwona Szmitkowska, Wiceprezes Zarządu Work Service S.A.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz