Tork

Capgemini wybiera kolejny Business Garden

Capgemini wynajmie biuro w kolejnym kompleksie Business Garden zrealizowanym przez Vastint. Po w Poznaniu przyszła pora na Wrocław.

Capgemini wynajmie ponad 13 000 mkw. powierzchni we wrocławskim biurowcu Business Garden. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Capgemini jest jednym z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii i outsourcingu. Firma zatrudnia ponad 190 tys. specjalistów w 40 krajach. W Polsce Capgemini działa od 1996 r. i tworzą ją zespoły: Business Services, Cloud Infrastructure Services, Application Services i Software Solutions Center. Najnowsza inwestycja firmy związana jest z rozwojem zespołu Software Solutions Center. Tworzymy zaawansowane rozwiązania informatyczne, które wymagają znakomitej znajomości technologii. Wirtualna rzeczywistość, aplikacje mobilne, IoT to niektóre z tematów, jakimi zajmują się nasi pracownicy. W tej pracy liczy się kreatywność, precyzja i odwaga w myśleniu. Dlatego cieszę się, że nasze nowe biuro zapewni zarówno wysoki komfort pracy, jak i możliwość relaksu, co z pewnością przełoży się na przyjazną i twórczą atmosferę – mówi Piotr Poprawski, VP, Dyrektor Software Solutions Center w Capgemini.

 

Kompleks Business Garden Wrocław oferuje 110 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Tworzy go dziewięć budynków wraz z restauracją i ogrodem. Trzy budynki pierwszego etapu inwestycji otrzymały certyfikaty LEED Platinum. Właścicielem kompleksu jest firma deweloperska Vastint Poland. Cieszymy się, że tak duży i zarazem prestiżowy najemca zaufał nam po raz kolejny. Firma Capgemini jest w gronie najemców Business Garden w Poznaniu, a teraz zdecydowała się na wynajem powierzchni biurowej we Wrocławiu. Podpisanie nowej umowy z naszym dotychczasowym najemcą stanowi również niezaprzeczalny dowód na to, że koncepcja parków biznesowych realizowana przez Vastint doskonale trafia w potrzeby i oczekiwania klientów – mówi Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający Vastint Poland.

 


0.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
mantra