Tork

Sollers wybrał Poznań

Szyperska Office Center w Poznaniu
Szyperska Office Center w Poznaniu
Sollers Consulting został nowym najemcą w obiekcie Szyperska Office Center w Poznaniu. W czerwcu br. firma wprowadzi się na czwarte piętro biurowca.

Firma Sollers Consulting wynajęła 600 mkw. powierzchni w biurowcu Szyperska Office Center w Poznaniu. W transakcji pośredniczył Savills, który reprezentował właściciela budynku – spółkę Wechta.


Sollers Consulting to polska firma specjalizująca się w usługach doradczych i wdrożeniowych dla branży finansowej, która powstała w 2000 r. Firma współpracuje z wieloma partnerami na całym świecie, w tym z Guidewire, Moody’s Analytics, Microsoft, Oracle, TIA Technology. Firma zatrudnia blisko 300 wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów w Warszawie, Lublinie i Kolonii.


Bardzo nas cieszy wprowadzenie do biurowca Szyperska tak prestiżowego najemcy jak Sollers Consulting. Firma dynamicznie się rozwija a Poznań to kolejne po Warszawie i Lublinie biuro firmy w Polsce. Szyperska na pewno sprosta wymaganiom i potrzebom nowego najemcy i będzie stanowić doskonałe środowisko do dalszego rozwoju firmy, planowanego w dłuższej perspektywie czasowej. Zarówno pod względem designu, nowoczesnych udogodnień oraz centralnej lokalizacji, Szyperska stanowi bardzo atrakcyjne miejsce na biurowej mapie Poznania – mówi Piotr Skuza, Menadżer Regionalny w Dziale Powierzchni Biurowych Savills. 


Szyperska Office Center to 7-kondygnacyjny biurowiec klasy A. Znajduje się on w pobliżu brzegu basenu portowego Warty, a zatem jest zlokalizowany niedaleko (zaledwie 10 minut pieszo) od Starego Rynku Poznania. Budynek posiada podziemny garaż, parter z częścią handlowo-usługową oraz sześć kondygnacji biurowych. Do dyspozycji najemców przeznaczonych jest 300 miejsc parkingowych. Właścicielem Szyperska Office Center jest spółka Wechta stanowiąca jedną z największych firm deweloperskich na terenie Wielkopolski. Do tej pory firma zrealizowała budynki mieszkalne w Poznaniu, a także np. siedzibę „Gazety Wyborczej”, budynki biurowo-usługowe Szyperska Office Center i Temida, hotel Don Prestige Residence i apartamenty Za Cytadelą.

 


0.0
Tagi: Poznań Wechta
Napisz pierwszy komentarz
mantra