Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowi najemcy Warsaw Towers

Warsaw Towers
Warsaw Towers
Kolejne firmy dołączyły do grona najemców warszawskiego biurowca Warsaw Towers.

Firmy Cube.ITG oraz 2Ways są nowymi najemcami obiektu Warsaw Towers. Spółka Cube.ITG dostarcza rozwiązania inżynierskie i informatyczne. Na swoją siedzibę firma wynajęła 465 mkw. powierzchni. Z kolei 2Ways to spółka z branży turystycznej, która oferuje pośrednictwo wizowe. 

CA IMMO podpisało także umowę z salonem fryzjerskim Miracolo, który wkrótce przyjmie jużpierwszych klientów. Na przedłużenie dotychczasowego kontraktu zdecydowała się Restauracja Filmowa. Lokal jest obecnie w trakcie modernizacji i zostanie na nowo otwarty pod nazwą Novum na przełomie maja i czerwca. W odnowionym jesienią ubiegłego roku pasażu, znajdują się także: kiosk, restauracja sushi oraz kwiaciarnia. W budynku działa również kawiarnia z piekarnią i myjnia samochodowa. Najemcy mają również dostęp do bankomatu oraz WIFI.
    
Warsaw Towers to budynek położony w ścisłym centrum Warszawy. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie Złotych Tarasów i Dworca Centralnego. Biurowiec oferuje 21 000 mkw. na 15. piętrach oraz prawie 200 miejsc postojowych w podziemnym garażu.

W swoim portfolio CA IMMO posiada także inne budynki, np.: Bitwy Warszawskiej Business Center, Saski Crescent Saski Point, Sienna Center, oraz Wspólna 47/49 w Warszawie, a także Avia w Krakowie. CA IMMO w Polsce jest właścicielem ponad 100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 


0.0
Tagi: CA Immo
Napisz pierwszy komentarz
mantra