EKO Wciąż Very Good

Bitwy Warszawskiej Business Center
Bitwy Warszawskiej Business Center
Kompleks biurowy Bitwy Warszawskiej Business Center uzyskał certyfikat BREEAM IN-USE na poziomie Very Good w kategoriach Asset Performance i Building Management.

Bitwy Warszawskiej Business Center zlokalizowany jest na warszawskiej Ochocie. Znajduje się on pomiędzy Alejami Jerozolimskimi, a ulicą Grójecką. Obiekt oferuje najemcom 20 000 mkw. powierzchni użytkowej (w tym 19 000 mkw. powierzchni biurowej). Atutem biurowca jest jego położenie pomiędzy lotniskiem Chopina, a centrum Warszawy. Mimo upływu lat standard budynku wciąż jest wysoki, czego potwierdzeniem jest certyfikat BREEAM IN-USE na poziomie Very Good w częściach Asset Performance i Building Management. Za przeprowadzenie audytu odpowiedzialny był asesor Grzegorz Dąbrowski z działu zarządzania nieruchomościami w firmie doradczej Cushman & Wakefield.

Certyfikat BREEAM IN-USE przyznany Bitwy Warszawskiej Business Center potwierdza spełnienie przez budynek wymagań jednostki certyfikującej na bardzo dobrym poziomie mimo upływu ponad 15 lat od oddania do użytkowania. Wdrożona przez Cushman & Wakefield polityka zrównoważonego zarządzania nieruchomością pozwala na utrzymywanie wysokiego komfortu użytkowania, przy jednoczesnym podnoszeniu standardu budynku poprzez wdrażanie proekologicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych m.in. z zakresu fotowoltaiki i produkcji czystej energii – powiedział Grzegorz Dąbrowski, Property Manager, Asesor BREEAM IN-USE z działu zarządzania nieruchomościami w Cushman & Wakefield.

Właścicielem obiektu jest CA IMMO. Spółka ta powstała w 1987 r. Od 1998 r. notowana jest ona na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma posiada w swoim portfelu nieruchomości biurowe w głównych stolicach Europy Środkowej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz