bcb wrzesień 2020

HB Reavis nagrodzone w konkursie CEEQA

HB Reavis nagrodzone w konkursie CEEQA 2017
HB Reavis nagrodzone w konkursie CEEQA 2017
Firma HB Reavis została podwójnie uhonorowana w prestiżowym konkursie CEEQA. Otrzymała ona tytuł „Dewelopera Roku”, a także nagrodę dla „Firmy Roku”.

Międzynarodowa firma HB Reavis w prestiżowym konkursie CEEQA otrzymała tytuł „Dewelopera Roku”, a także nagrodę dla „Firmy Roku” przyznaną przez publiczność zgromadzoną na uroczystej gali. 

Składające się z czołowych ekspertów branży nieruchomości jury przyznało Grupie HB Reavis tytuł „Dewelopera Roku”. W ten sposób została doceniona m.in. skala inwestycji prowadzonych przez HB Reavis. W minionym roku firma zakończyła realizację czterech budynków biurowych (wśród nich Gdański Business Center D oraz West Station I w Warszawie) oraz centrum handlowego w Czechach. W obiektach tych znajduje się łącznie niemal 137 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Jest to rekordowy metraż oddany przez HB Reavis do użytku w ciągu 12 miesięcy. Pod koniec 2016 r. firma rozpoczęła także budowę kompleksu biurowego Varso, który będzie tworzony przez trzy budynki o łącznej powierzchni 140 000 mkw. powierzchni do wynajęcia (w tym 310-metrowy wieżowiec zaprojektowany przez pracownię Foster + Partners).

Gala nagród CEEQA odbyła się 26 kwietnia w Warszawie. Zgromadzona poczas wydarzenia publiczność przyznała Grupie HB Reavis także tytuł “Firmy Roku”. W głosowaniu wzięło udział ponad 800 profesjonalistów branży nieruchomości z ponad 50 krajów. 

 


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz