Interbiuro - duży

Warsaw Spire z kolejnymi nagrodami

Biurowiec Warsaw Spire
Biurowiec Warsaw Spire
Warsaw Spire otrzymał kolejne prestiżowe nagrody. W międzynarodowym konkursie 2017 CEEQA Awards warszawski wieżowiec zwyciężył w dwóch kategoriach.

Biurowiec Warsaw Spire otrzymał kolejne prestiżowe nagrody. W międzynarodowym konkursie 2017 CEEQA Awards, organizowanym przez CEEQA we współpracy z Financial Times, warszawski wieżowiec zwyciężył w dwóch kategoriach: „Building of the Year CEE” i „Green Leadership Building of the Year”.

26 kwietnia odbyła się uroczysta gala 2017 CEEQA Awards, podczas której przedstawiciele Ghelamco Poland odebrali dwie statuetki dla Warsaw Spire: za najlepszą inwestycję biurową w regionie CEE i zielony budynek roku.

Nagrody w konkursie CEEQA Awards traktujemy jako kolejny wyraźny sygnał z międzynarodowego środowiska nieruchomości, potwierdzający, że Warsaw Spire to najwyższa światowa liga wśród inwestycji biurowych. Cieszymy się, że jury doceniło nasze starania i ogrom pracy, jaki włożyliśmy w realizację tego projektu – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

2017 CEEQA Awards to już szósta edycja prestiżowego konkursu nieruchomościowego. Nagrody są przyznawane za wysokie osiągnięcia w branży nieruchomości komercyjnych. W skład jury wchodzą reprezentanci wiodących firm międzynarodowych związanych z rynkiem nieruchomości. 

Nagrody w konkursie CEEQA Awards to nie jedyne prestiżowe wyróżnienia, jakie w ostatnim czasie zdobyła inwestycja Ghelamco Poland. Warsaw Spire zyskał również uznanie na konkursie MIPIM Awards 2017. Także w tegorocznej edycji konkursu Hall of Fame Awards Warsaw Spire został uhonorowany nagrodami w trzech kategoriach.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz