Kontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoBusiness House logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoSpectra Development logoTorus logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W.KRUK SA najemcą obiektu ETHOS w Warszawie

W.KRUK SA najemcą obiektu ETHOS w Warszawie
W.KRUK SA najemcą obiektu ETHOS w Warszawie
Spółka W.KRUK SA wynajęła od Kulczyk Silverstein Properties ponad 400 mkw. powierzchni w budynku handlowo-biurowym ETHOS w Warszawie.

Obiekt znajduje się przy pl. Trzech Krzyży w centrum Traktu Królewskiego. Umowa najmu powierzchni handlowej ma charakter długoterminowy. Zgodnie z zapowiedzią najemcy, w drugiej połowie 2017 r. w budynku zostanie otwarty butik W.KRUK Rolex. Salon zajmie ok. 250 mkw. powierzchni wyodrębnionej na dwóch poziomach, tak jak podobne punkty handlowe w biurowcu. Butik W.KRUK Rolex będzie charakteryzował się okazałymi witrynami wystawowymi o wysokości 8 m. Wejście do salonu ma prowadzić bezpośrednio z pl. Trzech Krzyży.

Mam nadzieję, że inne firmy wezmą przykład z W.KRUK i na przełomie 2017 oraz 2018 w ETHOSIE pojawią się kolejne „flagship stores” marek, w tym nieobecne dotąd w kraju, które wykorzystają siłę miejsca i doskonały potencjał wzrostowy Polski. W najbliższych latach na pl. Trzech Krzyży i w bezpośrednim sąsiedztwie powstanie ponad 10 000 mkw. dla firm premium i z wyższej półki, z czego aż połowa w kompleksie ETHOS – dodaje Maciej Zajdel, Członek Zarządu Kulczyk Silverstein Properties.

Obiekt ETHOS zostanie ukończony w II kw. 2017 r. Projekt obejmuje rozbudowę, rewitalizację i adaptację zgodnie ze standardami klasy A+ i certyfikacji w systemie BREEAM na poziomie „Excellent”. W ramach tej inwestycji na warszawski rynek zostanie dostarczonych łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Projekt zakłada przeznaczenie ponad 5000 mkw. na reprezentacyjne salony i sklepy prestiżowych marek. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra