Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Renomowane trunki w biurowcu

Astoria Premium Offices
Astoria Premium Offices
Warszawskie biuro STRABAG Real Estate podpisało kolejną umowę najmu. W biurowcu ASTORIA Premium Offices otworzy się DOM SZAMPANA. Lokal oferujący renomowane trunki będzie znajdował się na parterze budynku.

Poszukując miejsca na pierwszy, ekskluzywny sklep w pełni dedykowany szampanom, istotne dla nas były trzy czynniki: centralne umiejscowienie z dogodnym dojazdem, zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych, prestiż budynku i jego otoczenie. ASTORIA Premium Offices spełnia wszystkie nasze wymogi – komentuje Maciej Janiszewski, Dyrektor Generalny, DOM SZAMPANA. 

Od lipca br. w biurowcu ASTORIA Premium Offices zacznie funkcjonować DOM SZAMPANA. Lokal zajmie niemal 70 mkw. powierzchni na parterze budynku, na której klientom zaoferuje prawie 300 rodzajów szampana produkowanych przez małe i wielkie domy szampańskie. DOM SZAMPANA to najemca, który uzupełni strefę handlową biurowca.

Zależy nam, aby ASTORIA była lokalizacją nie tylko do prowadzenia biznesu, ale także miejscem spotkań oraz przestrzenią spędzania wolnego czasu, otwartą zarówno na okolicznych mieszkańców, jak i przechodniów, czy turystów. Obecność Domu Szampana w naszym budynku idealnie wpisuje się w tę koncepcję – mówi Barbara Harrer, Dyrektor Projektu ASTORIA Premium Offices w STRABAG Real Estate.

ASTORIA Premium Offices to budynek biurowy klasy A znajdujący się w ścisłym centrum Warszawy. Obiekt oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 900 mkw. powierzchni handlowej. Deweloperem budynku jest STRABAG Real Estate, a generalnym wykonawcą STRABAG Sp. z o.o. Za wynajem biurowca odpowiedzialna jest firma doradcza Colliers International.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra