Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoEkodom Deweloper logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFuture Processing logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTork logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKontor logoGhelamco Poland logoCity Space logoSpectra Development logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDuda Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Jak integrować trzy różne poziomy zarządzania nieruchomościami, takie jak facility, property i asset management? Dowiedz się tego w ramach jednego, spójnego szkolenia!

Współcześni menedżerowie zarządzający nieruchomościami komercyjnymi mają coraz więcej różnych obowiązków i zadań. Co więcej, dotyczy to praktycznie każdego stopnia zarządzania, poczynając od zawodów znajdujących się w obszarze facility, poprzez property, aż po dziedzinę asset management. Na profesjonalistach ciążą nie tylko codzienne zadania, ale także i duża presja na optymalizację i rozwój. Na rynku istnieje zapotrzebowanie na łączenie specjalistycznej wiedzy menedżerskiej z różnych dziedzin i stosowanie jej w ramach jednego stanowiska pracy. 

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział szkoleniu z obszaru zarządzania nieruchomościami i dowiedzieć się, jak integrować trzy różne poziomy zarządzania (facility, property i asset management) powinni wybrać VII Szkolenie Real Estate Management, które odbędzie się 23 i 24 maja w Toruniu. Na uczestników szkolenia czekają topowi prelegenci, sprawdzona wiedza, wspólna zabawa i networking. 

Podczas szkolenia wśród trenerów pojawią się miedzy innymi: Mariusz Zabielski- wykładowca SGH i Politechniki Warszawskiej, były kierownik ekspansji Lidl Polska, Zbigniew Mazurek - niezależny konsultant ds. FM, Seweryna Afanasjew- członek zarządu RICS Polska i Asset Manager z wieloletnim doświadczeniem, Agnieszka Chmarzyńska – autorka „Poradnika dla zarządcy biurowego”, Karina Kreja – Head of workplace and design w CBRE, Krzysztof Ogonowski – prezes BPI Polska ekspert ds. project management i Grzegorz Pollak – mówca motywacyjny i ekspert ds. czystości powietrza w Fellowes Polska.

Organizatorem wydarzenia jest redakcja magazynu „Real Estate Manager”.

Więcej informacjiZintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra