PRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPartner Capital Group logoSpectra Development logoSchüco International Polska logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoGTV Lighting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoOnyx Business Point logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoCHB14 logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Zintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Jak integrować trzy różne poziomy zarządzania nieruchomościami, takie jak facility, property i asset management? Dowiedz się tego w ramach jednego, spójnego szkolenia!

Współcześni menedżerowie zarządzający nieruchomościami komercyjnymi mają coraz więcej różnych obowiązków i zadań. Co więcej, dotyczy to praktycznie każdego stopnia zarządzania, poczynając od zawodów znajdujących się w obszarze facility, poprzez property, aż po dziedzinę asset management. Na profesjonalistach ciążą nie tylko codzienne zadania, ale także i duża presja na optymalizację i rozwój. Na rynku istnieje zapotrzebowanie na łączenie specjalistycznej wiedzy menedżerskiej z różnych dziedzin i stosowanie jej w ramach jednego stanowiska pracy. 

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział szkoleniu z obszaru zarządzania nieruchomościami i dowiedzieć się, jak integrować trzy różne poziomy zarządzania (facility, property i asset management) powinni wybrać VII Szkolenie Real Estate Management, które odbędzie się 23 i 24 maja w Toruniu. Na uczestników szkolenia czekają topowi prelegenci, sprawdzona wiedza, wspólna zabawa i networking. 

Podczas szkolenia wśród trenerów pojawią się miedzy innymi: Mariusz Zabielski- wykładowca SGH i Politechniki Warszawskiej, były kierownik ekspansji Lidl Polska, Zbigniew Mazurek - niezależny konsultant ds. FM, Seweryna Afanasjew- członek zarządu RICS Polska i Asset Manager z wieloletnim doświadczeniem, Agnieszka Chmarzyńska – autorka „Poradnika dla zarządcy biurowego”, Karina Kreja – Head of workplace and design w CBRE, Krzysztof Ogonowski – prezes BPI Polska ekspert ds. project management i Grzegorz Pollak – mówca motywacyjny i ekspert ds. czystości powietrza w Fellowes Polska.

Organizatorem wydarzenia jest redakcja magazynu „Real Estate Manager”.

Więcej informacjiZintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra