Forbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Jak integrować trzy różne poziomy zarządzania nieruchomościami, takie jak facility, property i asset management? Dowiedz się tego w ramach jednego, spójnego szkolenia!

Współcześni menedżerowie zarządzający nieruchomościami komercyjnymi mają coraz więcej różnych obowiązków i zadań. Co więcej, dotyczy to praktycznie każdego stopnia zarządzania, poczynając od zawodów znajdujących się w obszarze facility, poprzez property, aż po dziedzinę asset management. Na profesjonalistach ciążą nie tylko codzienne zadania, ale także i duża presja na optymalizację i rozwój. Na rynku istnieje zapotrzebowanie na łączenie specjalistycznej wiedzy menedżerskiej z różnych dziedzin i stosowanie jej w ramach jednego stanowiska pracy. 

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział szkoleniu z obszaru zarządzania nieruchomościami i dowiedzieć się, jak integrować trzy różne poziomy zarządzania (facility, property i asset management) powinni wybrać VII Szkolenie Real Estate Management, które odbędzie się 23 i 24 maja w Toruniu. Na uczestników szkolenia czekają topowi prelegenci, sprawdzona wiedza, wspólna zabawa i networking. 

Podczas szkolenia wśród trenerów pojawią się miedzy innymi: Mariusz Zabielski- wykładowca SGH i Politechniki Warszawskiej, były kierownik ekspansji Lidl Polska, Zbigniew Mazurek - niezależny konsultant ds. FM, Seweryna Afanasjew- członek zarządu RICS Polska i Asset Manager z wieloletnim doświadczeniem, Agnieszka Chmarzyńska – autorka „Poradnika dla zarządcy biurowego”, Karina Kreja – Head of workplace and design w CBRE, Krzysztof Ogonowski – prezes BPI Polska ekspert ds. project management i Grzegorz Pollak – mówca motywacyjny i ekspert ds. czystości powietrza w Fellowes Polska.

Organizatorem wydarzenia jest redakcja magazynu „Real Estate Manager”.

Więcej informacjiZintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra