HAVRE Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoSchüco International Polska logoCity Space logoArchicom logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTorus logoEcho Investment logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoCity Office logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Jak integrować trzy różne poziomy zarządzania nieruchomościami, takie jak facility, property i asset management? Dowiedz się tego w ramach jednego, spójnego szkolenia!

Współcześni menedżerowie zarządzający nieruchomościami komercyjnymi mają coraz więcej różnych obowiązków i zadań. Co więcej, dotyczy to praktycznie każdego stopnia zarządzania, poczynając od zawodów znajdujących się w obszarze facility, poprzez property, aż po dziedzinę asset management. Na profesjonalistach ciążą nie tylko codzienne zadania, ale także i duża presja na optymalizację i rozwój. Na rynku istnieje zapotrzebowanie na łączenie specjalistycznej wiedzy menedżerskiej z różnych dziedzin i stosowanie jej w ramach jednego stanowiska pracy. 

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział szkoleniu z obszaru zarządzania nieruchomościami i dowiedzieć się, jak integrować trzy różne poziomy zarządzania (facility, property i asset management) powinni wybrać VII Szkolenie Real Estate Management, które odbędzie się 23 i 24 maja w Toruniu. Na uczestników szkolenia czekają topowi prelegenci, sprawdzona wiedza, wspólna zabawa i networking. 

Podczas szkolenia wśród trenerów pojawią się miedzy innymi: Mariusz Zabielski- wykładowca SGH i Politechniki Warszawskiej, były kierownik ekspansji Lidl Polska, Zbigniew Mazurek - niezależny konsultant ds. FM, Seweryna Afanasjew- członek zarządu RICS Polska i Asset Manager z wieloletnim doświadczeniem, Agnieszka Chmarzyńska – autorka „Poradnika dla zarządcy biurowego”, Karina Kreja – Head of workplace and design w CBRE, Krzysztof Ogonowski – prezes BPI Polska ekspert ds. project management i Grzegorz Pollak – mówca motywacyjny i ekspert ds. czystości powietrza w Fellowes Polska.

Organizatorem wydarzenia jest redakcja magazynu „Real Estate Manager”.

Więcej informacjiZintegrowane zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Archicom - City Forum
mantra