Spectra Development logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoTorus logoBusiness House logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Porto w Krakowie

Biurowiec Porto Office B
Realizacja budynku Porto Office B została zakończona. Zobacz jak wygląda nowy biurowiec na krakowskich Dębnikach!

Budynek B to pierwszy obiekt kompleksu Porto Office. Jego realizacja została już zakończona i zwieńczona uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Do biurowca mogą zatem wprowadzać się pierwsi najemcy. Powierzchnia budynek Porto Office B jest obecnie skomercjalizowana w ponad 50 proc.

Biurowiec Porto Office został zaprojektowany w duchu zrównoważonego budownictwa. Certyfikacja LEED jest na ostatnim etapie zmierzającym do uzyskania poziomu Gold.

Zlokalizowany na Dębnikach kompleks biurowy docelowo będzie składać się z dwóch budynków (Porto Office A i Porto Office B) o standardzie klasy A. Dla drugiego etapu, budynku A, rozpoczęła się już faza robot ziemnych. Planowany termin zakończenia realizacji Porto Office A to II kw. 2018 roku.

Budynek Porto Office B to 4-kondygnacyjny biurowiec w kształcie litery L oferujący 5500 mkw. powierzchni. Z kolei obiekt Porto Office A będzie przygotowany na planie prostokąta z wewnętrznym zielonym patio i zaoferuje najemcom ponad 7000 mkw.

Projekt architektoniczny kompleksu Porto Office powstał w krakowskim biurze IMB Asymetria. Inwestorem i deweloperem projektu jest Porto Office B sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Kompleks Porto Office znajduje się w krakowskiej dzielnicy Dębniki przy ul. Gen. Bohdana Zielińskiego. Jest to malowniczy teren nieopodal Bulwarów Wiślanych i położony w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się również zalew Zakrzówek.  

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra