INTERBIURO logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoCity Office logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoKwiaty dla biura logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoTorus logoEcho Investment logoGłówka Pracuje logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGTV Lighting logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Porto w Krakowie

Biurowiec Porto Office B
Realizacja budynku Porto Office B została zakończona. Zobacz jak wygląda nowy biurowiec na krakowskich Dębnikach!

Budynek B to pierwszy obiekt kompleksu Porto Office. Jego realizacja została już zakończona i zwieńczona uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Do biurowca mogą zatem wprowadzać się pierwsi najemcy. Powierzchnia budynek Porto Office B jest obecnie skomercjalizowana w ponad 50 proc.

Biurowiec Porto Office został zaprojektowany w duchu zrównoważonego budownictwa. Certyfikacja LEED jest na ostatnim etapie zmierzającym do uzyskania poziomu Gold.

Zlokalizowany na Dębnikach kompleks biurowy docelowo będzie składać się z dwóch budynków (Porto Office A i Porto Office B) o standardzie klasy A. Dla drugiego etapu, budynku A, rozpoczęła się już faza robot ziemnych. Planowany termin zakończenia realizacji Porto Office A to II kw. 2018 roku.

Budynek Porto Office B to 4-kondygnacyjny biurowiec w kształcie litery L oferujący 5500 mkw. powierzchni. Z kolei obiekt Porto Office A będzie przygotowany na planie prostokąta z wewnętrznym zielonym patio i zaoferuje najemcom ponad 7000 mkw.

Projekt architektoniczny kompleksu Porto Office powstał w krakowskim biurze IMB Asymetria. Inwestorem i deweloperem projektu jest Porto Office B sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Kompleks Porto Office znajduje się w krakowskiej dzielnicy Dębniki przy ul. Gen. Bohdana Zielińskiego. Jest to malowniczy teren nieopodal Bulwarów Wiślanych i położony w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się również zalew Zakrzówek.  

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra