City Space logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoEkodom Deweloper logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTork logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoEcho Investment logoOnyx Business Point logoCHB14 logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoDuda Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoSpectra Development logoKontor logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Porto w Krakowie

Biurowiec Porto Office B
Realizacja budynku Porto Office B została zakończona. Zobacz jak wygląda nowy biurowiec na krakowskich Dębnikach!

Budynek B to pierwszy obiekt kompleksu Porto Office. Jego realizacja została już zakończona i zwieńczona uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Do biurowca mogą zatem wprowadzać się pierwsi najemcy. Powierzchnia budynek Porto Office B jest obecnie skomercjalizowana w ponad 50 proc.

Biurowiec Porto Office został zaprojektowany w duchu zrównoważonego budownictwa. Certyfikacja LEED jest na ostatnim etapie zmierzającym do uzyskania poziomu Gold.

Zlokalizowany na Dębnikach kompleks biurowy docelowo będzie składać się z dwóch budynków (Porto Office A i Porto Office B) o standardzie klasy A. Dla drugiego etapu, budynku A, rozpoczęła się już faza robot ziemnych. Planowany termin zakończenia realizacji Porto Office A to II kw. 2018 roku.

Budynek Porto Office B to 4-kondygnacyjny biurowiec w kształcie litery L oferujący 5500 mkw. powierzchni. Z kolei obiekt Porto Office A będzie przygotowany na planie prostokąta z wewnętrznym zielonym patio i zaoferuje najemcom ponad 7000 mkw.

Projekt architektoniczny kompleksu Porto Office powstał w krakowskim biurze IMB Asymetria. Inwestorem i deweloperem projektu jest Porto Office B sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Kompleks Porto Office znajduje się w krakowskiej dzielnicy Dębniki przy ul. Gen. Bohdana Zielińskiego. Jest to malowniczy teren nieopodal Bulwarów Wiślanych i położony w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się również zalew Zakrzówek.  

 

Napisz pierwszy komentarz
Archicom - City Forum
mantra