Art-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoTorus logoPartner Capital Group logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoCHB14 logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKwiaty dla biura logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Porto w Krakowie

Biurowiec Porto Office B
Realizacja budynku Porto Office B została zakończona. Zobacz jak wygląda nowy biurowiec na krakowskich Dębnikach!

Budynek B to pierwszy obiekt kompleksu Porto Office. Jego realizacja została już zakończona i zwieńczona uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Do biurowca mogą zatem wprowadzać się pierwsi najemcy. Powierzchnia budynek Porto Office B jest obecnie skomercjalizowana w ponad 50 proc.

Biurowiec Porto Office został zaprojektowany w duchu zrównoważonego budownictwa. Certyfikacja LEED jest na ostatnim etapie zmierzającym do uzyskania poziomu Gold.

Zlokalizowany na Dębnikach kompleks biurowy docelowo będzie składać się z dwóch budynków (Porto Office A i Porto Office B) o standardzie klasy A. Dla drugiego etapu, budynku A, rozpoczęła się już faza robot ziemnych. Planowany termin zakończenia realizacji Porto Office A to II kw. 2018 roku.

Budynek Porto Office B to 4-kondygnacyjny biurowiec w kształcie litery L oferujący 5500 mkw. powierzchni. Z kolei obiekt Porto Office A będzie przygotowany na planie prostokąta z wewnętrznym zielonym patio i zaoferuje najemcom ponad 7000 mkw.

Projekt architektoniczny kompleksu Porto Office powstał w krakowskim biurze IMB Asymetria. Inwestorem i deweloperem projektu jest Porto Office B sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Kompleks Porto Office znajduje się w krakowskiej dzielnicy Dębniki przy ul. Gen. Bohdana Zielińskiego. Jest to malowniczy teren nieopodal Bulwarów Wiślanych i położony w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się również zalew Zakrzówek.  

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra