Interbiuro - duży

Noc na placu Europejskim

Ubiegłoroczna Noc Muzeów na placu Europejskim
Noc Muzeów już w najbliższą sobotę. Do akcji przyłącza się także firma Ghelamco Poland, która mieszkańców Warszawy zaprasza na plac Europejski.

Podczas ubiegłorocznej edycji Nocy Muzeów plac Europejski został uroczyście otwarty dla szerokiej publiczności. W tym roku firma Ghelamco Poland również zaprasza mieszkańców Warszawy pod Warsaw Spire. To właśnie tam od godz. 20 będą czekać na nich różne kulturalne atrakcje. 

W sobotni wieczór w plenerowym pasażu sztuki Art Walk odbędzie się otwarcie wystawy prac znanej artystki młodego pokolenia – Katarzyny Przezwańskiej. Autorka w swojej sztuce odnosi się ona do przyrody i architektury. Jest ona twórczynią interwencji architektonicznych, instalacji i obrazów, w których wykorzystuje naturalne materiały. Jej nowa wystawa stanowi autorski wybór skamielin i kości z terenów dzisiejszej Polski, który ma przywoływać momenty z historii rozwoju krajobrazu geologicznego naszego kraju.

Atrakcją Nocy Muzeów będzie także możliwość zwiedzenia placu Europejskiego i Warsaw Spire z miejskimi przewodnikami. Podczas wycieczek uczestnicy będą mogli m.in. poznać historię miejsca, tajemnice Warsaw Spire, a także ciekawostki związane z pierwszym miejskim placem zbudowanym przez dewelopera.

Z kolei dla miłośników motoryzacji niespodziankę przygotował DaftCafe. Podczas Nocy Muzeów na placu Europejskim będzie można zobaczyć zabytkowe samochody.

Ponadto na placu Europejskim rozdawane będą balony w kształcie serca z hasłem „Kocham Warszawę”. Będzie można także wziąć udział w różnych konkursach. 

Aktualne informacje o Nocy Muzeów na placu Europejskim i o zapisach na wycieczki z przewodnikami dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1921821271406713/ 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra