Ghelamco Poland logoSpectra Development logoINTERBIURO logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCity Office logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoTétris Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOnyx Business Point logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSchüco International Polska logoEcho Investment logoGłówka Pracuje logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

ING w Argonie

Biurowiec Argon to trzeci etap kompleksu biurowego Alchemia
Biurowiec Argon to trzeci etap kompleksu biurowego Alchemia
ING Bank Śląski dołączył do grona najemców trzeciego etapu kompleksu biznesowego Alchemia w Gdańsku.

Placówka banku będzie mieścić się na powierzchni blisko 230 mkw. w części usługowej budynku Argon. Z kolei na 3 piętrze części biurowej na powierzchni niemal 900 mkw. będzie funkcjonować regionalna siedziba z obsługą klientów biznesowych. Najemcę podczas transakcji reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce. Oferuje pełen zakres usług i produktów finansowych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W skład grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego wchodzą również spółki świadczące usługi leasingowe oraz faktoringowe.

W budynku Argon na swoje potrzeby bank wynajął łącznie blisko 1130 mkw. powierzchni. Przeprowadzka do biurowca planowana jest na wrzesień, czyli niezwłocznie po oddaniu obiektu do użytku. 

- Bardzo się cieszymy, że kolejna globalnie znana firma dołączyła do grona najemców trzeciego etapu Alchemii. Jesteśmy przekonani, że standard wykończenia oraz jakość oferowanej powierzchni będą sprzyjać dalszemu rozwojowi działalności ING Banku Śląskiego na lokalnym rynku – mówi Marcin Piątkowski, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Torus.

Argon to trzeci etap kompleksu Alchemia, który znajduje się przy skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Kołobrzeską. Obiekt ma 14 kondygnacji nadziemnych i kształt litery H. Łączna powierzchnia do wynajęcia (GLA) to blisko 39 000 mkw., z czego na biura przypada ok. 36 000 mkw. W budynku zakontraktowanych jest obecnie 5 najemców biurowych oraz 6 usługowych. Oddanie Argonu do użytku planowane jest na wrzesień 2017 roku, co oznacza dwumiesięczne przyspieszenie w realizacji inwestycji względem pierwotnych założeń.

 

Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra