Kinnarps nowy

Nowi w Promenadach

Promenady Business Park Wrocław
Promenady Business Park Wrocław
Kolejni nowi najemcy wybrali Promenady Business Park. Do biurowca Zita w czerwcu wprowadzi się Lindorff oraz mFinanse.

Promenady Zita to drugi biurowiec powstały w ramach wrocławskiego kompleksu Promenady Business Park. Do budynku już wkrótce wprowadzą się Lindorff oraz mFinanse. Lindorff to jeden z czołowych dostawców usług zarządzania wierzytelnościami na rynku europejskim. Biuro spółki zajmie ponad 5000 mkw. powierzchni. Z kolei mFinanse to firma z branży finansowej. Jej nowe biuro w obiekcie Promenady Zita będzie miało 150 mkw. powierzchni. W procesie wynajmu Inwestora, czyli Grupę Vantage, reprezentowała firma Knight Frank

Kolejni najemcy wybrali Promenady Business Park na siedzibę swoich biur. Niewielka odległość od rynku oraz możliwość elastycznej aranżacji powierzchni zadecydowały o wyborze przez nich tego obiektu. Lindorff i mFinanse z pewnością docenią wszystkie zalety powstającego kompleksu, wraz z rozwojem którego w następnych etapach przybędzie udogodnień dla najemców – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager z wrocławskiego biura Knight Frank. 

Promenady Zita to kolejny po budynku Epsilon etap realizowanego przez nas kompleksu biurowego Promenady Business Park we Wrocławiu. Cechami łączącymi te dwie inwestycje są przede wszystkim nowoczesne i elastycznie zaprojektowane powierzchnie biurowe oraz energooszczędność, udokumentowana stosownymi certyfikatami BREEAM i LEED. W kontekście rozwoju całego projektu niezwykle istotnym momentem było zagwarantowanie powierzchni biurowej na dalszy rozwój . Po ich wykorzystaniu wskaźnik wynajęcia sięgnie 90 proc. Wciąż prowadzimy także rozmowy z kolejnymi, potencjalnymi najemcami, czego efekty mamy nadzieję ogłosić już niebawem – mówi Dariusz Pawlukowicz, członek zarządu Vantage Development.

Promenady Business Park to kompleks biurowy, który docelowo będzie składał się z pięciu budynków o łącznej powierzchni 90 000 mkw. Pierwszym obiektem, który powstał w ramach kompleksu jest biurowiec Promenady Epsilon. W budynku tym swoją siedzibę mają takie firmy jak Qatar Airways, Transition Technologies czy Impel S.A. Kolejnym obiektem kompleksu jest biurowiec Promenady Zita, który na swoją siedzibę wybrały Lindorff, HCL, Fortum, Fortum, Si Consulting, Axiom, Eco Rail, mFinanse, Impel Security Polska, Impel Cleaning, OPM Facility and Services Management. 

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz