Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

SMYK zmienia biuro

Biurowiec D48
Biurowiec D48
Firma SMYK została nowym najemcą biurowca realizowanego przez Penta Investments na warszawskim Mokotowie.

Siedziba firmy SMYK będzie zlokalizowana na dwóch kondygnacjach biurowca D48. Międzynarodowa sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla dzieci w obiekcie wynajmie 6000 mkw. powierzchni. W nowej siedzibie zacznie funkcjonować w marcu 2018 r. Podczas transakcji firma SMYK była reprezentowana przez firmę doradczą CBRE, zaś po stronie wynajmującego – jako doradca prawny uczestniczyła kancelaria GALT.

Obecność firmy SMYK w biurowcu D48 to potwierdzenie najwyższej jakość powierzchni oferowanej w naszej inwestycji. Biurowiec D48 zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Postępu, to pierwszy nieruchomościowy projekt Penty w Polsce, dlatego w sposób wyjątkowy podchodzimy do jego realizacji. Przy tym mamy świadomość, jak ważne na obecnym, konkurencyjnym rynku jest dostarczenie produktu najwyższej klasy. D48 odpowiada praktycznie na wszystkie potrzeby firm poszukujących lokalizacji w największej biznesowej dzielnicy Warszawy, tj.: centralna lokalizacja; duży, naziemny parking dla gości na terenie obiektu; dużo terenów zielonych doskonałych do rekreacji i relaksu. Budynek będzie też posiadał niepowtarzalny charakter dzięki innowacyjnemu projektowi holu wejściowego i strefy recepcji – odmiennych niż styl typowo “korporacyjny”, spotykany w większości obiektów biurowych. Walory wizualne i jakościowe uzupełnione będą również szeregiem rozwiązań proekologicznych zapewniających najwyższą efektywność budynku i niższe koszty eksploatacyjne – skomentował Damian Grzywacz, Country Managing Director, Penta Investments.

D48 to budynek biurowy klasy A zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Obiekt zaoferuje ponad 26 000 mkw. powierzchni biurowej na 11 kondygnacjach biurowych od strony ul. Domaniewskiej i 8 kondygnacjach biurowych od strony ul. Postępu. Budynek zaoferuje także przestronne tarasy z widokiem na centrum Warszawy oraz tereny zielone w obrębie działki. Na terenie inwestycji powstaną dwa parkingi – parking podziemny dla najemców i naziemny dla gości. Projekt uzyskał precertyfikat LEED na poziomie Gold w kategorii LEED Building Design and Construction: Core and Shell Development. Firma doradcza Savills jest agentem wyłącznym budynku D48.

Realizacja biurowca D48 przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończenie budowy zaplanowano w sierpniu br., a rozpoczęcie użytkowania jest planowane na początek października br. Łączna wartość inwestycji wyniesie około 45 mln euro. 

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz