Aluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoCity Space logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wybrali Wrocław

Biurowiec Wrocław 101
Biurowiec Wrocław 101
Nowych najemców przyciągnął biurowiec Wrocław 101. Na IV piętro wprowadzi się firma TBSCG, a na parterze otworzy się lokal Etno Cafe.

Nowe umowy najmu w biurowcu Wrocław 101 podpisały spółka TBSCG oraz Etno Cafe. Obaj najemcy wynajęli łącznie ponad 1000 mkw. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości (Crownway Investments) reprezentował Knight Frank.

TBSCG to firma doradcza działająca w obszarze marketingu. Świadczy ona usługi z zakresu data management oraz rozwiązań content marketing. Nowe biuro TBSCG zajmie całą IV kondygnację budynku. Na swoją nową siedzibę firma wynajęła 860 mkw. powierzchni. 

Z kolei na parterze budynku otworzy się Etno Cafe. Jest to polsko-etiopska sieć kawiarni, której lokale działają we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i Lesznie. W biurowcu Wrocław 101 powstanie lokal o powierzchni ok. 170 mkw.

Wrocław 101 od samego początku stał się wizytówką okolicy. Budynek znakomicie dopełnia zmodernizowany plac przy dworcu kolejowym. Jego położenie i świetne warunki przyciągają najemców. Cieszymy się, że TBSCG zdecydowało się związać z tą lokalizacją na dłużej. Również Etno Cafe dołączy do grona najemców i dzięki swojej kawie świetnie wpisze się w miastotwórczy charakter tego miejsca – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager w dziale Reprezentacji Właściciela w Knight Frank. 

Wrocław 101 to biurowiec znajdujący się w sąsiedztwie dworca Wrocław Główny. Budynek wyróżnia się szklaną fasadą i funkcjonalnymi wnętrzami. Atutem biurowca Wrocław 101 jest także lokalizacja, która zapewnia sprawne połączenie ze Starym Miastem, lotniskiem oraz resztą Wrocławia. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra