MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoPodium Investment logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wolters Kluwer zostaje na Woli

Wola Center
Wola Center
Spółka Wolters Kluwer Polska zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w warszawskim biurowcu Wola Center.

Wolters Kluwer Polska SA to największy wydawca publikacji oraz serwisów prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Wolters Kluwer Polska od ponad 15 lat ma swoją siedzibę na warszawskiej Woli, zatem propozycja zmiany lokalizacji siedziby firmy na Wola Center w 2013 r., bliżej centrum była dla nas naturalnym wyborem. Po ponad 3 latach pracy w tym niezwykle ciekawym architektonicznie i nowoczesnym biurowcu utwierdziliśmy się w przekonaniu, że była to trafna decyzja. Duży atut stanowi lokalizacja budynku – bliskość centrum oraz bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra to wygoda dla naszych pracowników – mówi Piotr Różański, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu Wolters Kluwer Polska.

Wola Center to biurowiec znajdujący się przy ulicy Przyokopowej na warszawskiej Woli. Inwestycję tę tworzą cztery połączone ze sobą budynki. Łącznie oferują one 31 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Do dyspozycji najemców został przeznaczony 2-poziomowy parking podziemny z 319 miejscami parkingowymi. Wola Center to projekt z ugruntowaną pozycją na rynku, rozpoznawalny i bardzo chętnie wybierany przez najemców. Nasi klienci doceniają nie tylko wysoki standard techniczny, architekturę i funkcjonalność samego biurowca, ale także ciekawe i zróżnicowane otoczenie. Na Woli bije dziś biznesowe serce stolicy, co z pewnością przekłada się na atrakcyjność tej lokalizacji – mówi Piotr Pirogowicz, Dyrektor ds. Najmu, LC Corp SA.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra