Interbiuro - duży

Posiłek w biurze w 15 minut

Aplikacja mobilna Rocket Luncher pozwala w prosty sposób zamówić lunch z szybką dostawą do biura
Aplikacja mobilna Rocket Luncher pozwala w prosty sposób zamówić lunch z szybką dostawą do biura
Aplikacja mobilna Rocket Luncher pozwala w prosty sposób zamówić lunch do biura. Startup współpracuje z lokalnymi restauracjami, dzięki czemu posiłki są dostarczane w ok. 15 minut. Taki system zamawiania lunchu działa w Warsaw Spire.

Rocket Luncher to aplikacja firmy DaftMobile. Jej zadaniem jest ułatwienie życia pracowników biurowych. Aplikacja dedykowana jest przede wszystkim osobom, które w natłoku obowiązków nie mają czasu, by wyjść na lunch. Rocket Luncher pozwala zapracowanym pracownikom na zamówienie jedzenia w prosty sposób – wymaga jedynie trzech kliknięć, wliczając płatność. 

Pracownicy dużych kompleksów biurowych, często nie mają czasu zjeść, a tym bardziej nie chcą go tracić na przedzieranie się przez rozbudowane menu i wypełnianie złożonych formularzy. U nas zamawianie jest maksymalnie uproszczone i zajmuje dosłownie 15 sekund. Lunch ląduje w recepcji biura, więc zamawiający nie musi przerywać ważnego spotkania, aby go odebrać i zapłacić – mówi Piotr Łupiński, CEO Rocket Luncher.

Z tego rozwiązania jako pierwsi zaczęli korzystać pracownicy należącego do Ghelamco Poland kompleksu biurowego Warsaw Spire. Wdrożenie Rocket Luncher ułatwiło pracownikom firm wynajmujących przestrzeń w biurowcu zamawianie posiłków z lokalnej restauracji. Z aplikacji mogą korzystać pracownicy wszystkich biur w kompleksie Warsaw Spire i jest ona chętnie używana, o czym może świadczyć wysoka konwersja sprzedażowa – połowa uruchomień aplikacji kończy się zamówieniem lunchu.

Aby zapewnić naszym najemcom najwyższej jakości przestrzenie biurowe, śledzimy aktualne trendy technologiczne i stale wprowadzamy do naszych obiektów innowacyjne rozwiązania. Sprawiają one, że nasze budynki są inteligentne, proekologiczne i wygodne w użytkowaniu. Rocket Luncher jest dobrym przykładem technologii, która poprawia komfort pracowników, ułatwiając im codzienne czynności – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

Rocket Luncher planuje w najbliższym czasie rozszerzyć swoją działalność na inne warszawskie biurowce. Aplikację można pobrać bezpłatnie z App Store oraz Google Play.

 

 


0.0
Tagi: Warsaw Spire
Napisz pierwszy komentarz