UNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoPodium Investment logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoSpectra Development logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Międzynarodowa firma informatyczna wybrała Poznań

Biurowiec Temida w Poznaniu
Firma Mobica stworzy ponad 100 nowych miejsc pracy w Poznaniu. W biurowcu Temida firma otworzy swój nowy oddział.

Reprezentująca branżę nowych technologii firma na swoje biuro wynajęła ponad 1030 mkw. powierzchni. Do biurowca Temida Mobica wprowadzi się w sierpniu. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma JLL, a właścicielowi obiektu doradzała firma Savills.

Poznań jest kolejnym miastem, w którym zdecydowaliśmy się rozwijać naszą firmę. Podczas poszukiwań biura skupiliśmy się na lokalizacjach, które umożliwiały bardzo dynamiczny rozwój firmy oraz gwarantowały odpowiednie rozwiązania technologiczne. Zarówno standard powierzchni jak i wspomniane rozwiązania w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom, stąd decyzja o wyborze tego budynku – mówi Magdalena Majchrzak Real Estate, Facilities and Procurement Manager z firmy Mobica.

Firma Mobica znajduje się w gronie globalnych liderów w dziedzinie świadczenia innowacyjnych usług programistycznych dla rynku urządzeń połączonych i współpracujących. Poznańskie biuro będzie jednym z jedenastu na świecie centrów badań i rozwoju firmy. Mobica w budynku Temida zajmie łącznie cztery pietra.

Temida to kameralny projekt biurowy, którego powierzchnia najmu wynosi ok. 2325 mkw. Obiekt ten znajduje się w ścisłym centrum Poznania. Temida posiada osiem kondygnacji oraz podziemny garaż. Na siódmym piętrze biurowca znajduje się taras. Właścicielem budynku jest wielkopolski deweloper Wechta, a agentem wyłącznym odpowiadającym za komercjalizacje projektu jest Savills.

 


0.0
Tagi: Poznań
Napisz pierwszy komentarz
mantra