Interbiuro - duży

Międzynarodowa firma informatyczna wybrała Poznań

Biurowiec Temida w Poznaniu
Firma Mobica stworzy ponad 100 nowych miejsc pracy w Poznaniu. W biurowcu Temida firma otworzy swój nowy oddział.

Reprezentująca branżę nowych technologii firma na swoje biuro wynajęła ponad 1030 mkw. powierzchni. Do biurowca Temida Mobica wprowadzi się w sierpniu. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma JLL, a właścicielowi obiektu doradzała firma Savills.

Poznań jest kolejnym miastem, w którym zdecydowaliśmy się rozwijać naszą firmę. Podczas poszukiwań biura skupiliśmy się na lokalizacjach, które umożliwiały bardzo dynamiczny rozwój firmy oraz gwarantowały odpowiednie rozwiązania technologiczne. Zarówno standard powierzchni jak i wspomniane rozwiązania w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom, stąd decyzja o wyborze tego budynku – mówi Magdalena Majchrzak Real Estate, Facilities and Procurement Manager z firmy Mobica.

Firma Mobica znajduje się w gronie globalnych liderów w dziedzinie świadczenia innowacyjnych usług programistycznych dla rynku urządzeń połączonych i współpracujących. Poznańskie biuro będzie jednym z jedenastu na świecie centrów badań i rozwoju firmy. Mobica w budynku Temida zajmie łącznie cztery pietra.

Temida to kameralny projekt biurowy, którego powierzchnia najmu wynosi ok. 2325 mkw. Obiekt ten znajduje się w ścisłym centrum Poznania. Temida posiada osiem kondygnacji oraz podziemny garaż. Na siódmym piętrze biurowca znajduje się taras. Właścicielem budynku jest wielkopolski deweloper Wechta, a agentem wyłącznym odpowiadającym za komercjalizacje projektu jest Savills.

 


0.0
Tagi: Poznań
Napisz pierwszy komentarz