Kinnarps Polska Sp. z o.o.

EKO Nowy Świat 2.0 zdobył złoto

Biurowiec Nowy Świat 2.0
Biurowiec Nowy Świat 2.0
Warszawski biurowiec Nowy Świat 2.0 zdobył certyfikat LEED Core and Shell na poziomie Gold.

W biurowcu Nowy Świat 2.0 zastosowano energooszczędne i przyjazne środowisku rozwiązania projektowe czego potwierdzeniem jest certyfikat LEED Core and Shell na poziomie Gold. Cieszę się, że wśród naszych nieruchomości wchodzi tak wyjątkowy obiekt. Fakt ten potwierdza, jak ogromną pracę wykonał cały zespół naszej firmy oraz jak wysokiej klasy budynek udało nam się stworzyć – mówi Jan Paweł Kamas, Wiceprezes Zarządu CBF „Nowy Świat” S.A.

Nowy Świat 2.0 to nowoczesny biurowiec, który znajduje się pomiędzy Centrum Giełdowym, Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat”, a Placem Trzech Krzyży. Część biurowa budynku wynosi 4178 mkw. powierzchni i jest już w pełni skomercjalizowana. Obiekt został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną AMC – Andrzej M. Chołdzyński. Inwestorem, właścicielem i zarządcą biurowca Nowy Świat 2.0 jest CBF „Nowy Świat” SA. 

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” SA zarządza nieruchomościami komercyjno-biurowymi w Warszawie. Spółka jest właścicielem 7-kondygnacyjnego budynku Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” oraz biurowca Nowy Świat 2.0. Jest ona także dominującym akcjonariuszem Centrum Giełdowego S.A. – Spółki, która jest współwłaścicielem Kompleksu biurowo-usługowego „Centrum Giełdowe” przy ul. Książęcej 4 w Warszawie, w którym mieszczą się Giełda Papierów Wartościowych oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. CBF „Nowy Świat” S.A. prowadzi działalność od 1990 r. Od 2010 r. jej głównym akcjonariuszem, posiadającym 90 proc. udziałów, jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA. Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. jest jedną z pięciu spółek tworzących grupę funduszową MARS Real Estate.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra