bcb wrzesień 2020

Equal Business Park ma wzięcie

Equal Business Park w Krakowie
Equal Business Park w Krakowie
Kolejny najemca wybrał kompleks biurowy Equal Business Park w Krakowie. Swoją siedzibę będzie tu mieć spółka Integer Group Services.

Krakowska spółka Integer Group Services wynajęła 3100 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym Equal Business Park. W procesie wynajmu Grupę Cavatina (wynajmującego) reprezentował krakowski oddział firmy Knight Frank.

Integer Group Services to firma świadcząca usługi doradcze. Prowadzi ona działalność w ramach Grupy Kapitałowej Integer.pl SA, która należy do grona najskuteczniejszych firm pocztowych i kurierskich w Europie. 

Cieszymy się, że Integer Group Services zdecydowało się na wynajem powierzchni biurowej w Equal Business Park w Krakowie. To kompleks , który po ukończeniu kolejnych etapów jeszcze bardziej rozszerzy gamę udogodnień dostępnych dla najemców. Integer Group Services z pewnością to doceni – komentuje Monika Sułdecka-Karaś, Dyrektor Regionalny i Partner w Knight Frank. 

Equal Business Park jest pierwszym projektem biurowym Grupy Cavatina. Jest to kompleks biurowy, który oferuje ponad 49 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Znajduje się on w Krakowie przy ul. Wielickiej 28-30. Realizacja tego projektu została zaplanowana w 3 etapach. W pierwszym z nich wybudowany został biurowiec o powierzchni 7850 mkw. Obecnie dobiega końca budowa drugiego etapu o powierzchni 18 732 mkw. Wkrótce rozpocznie się też budowa trzeciego etapu, który będzie miał ponad 23 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Equal Business Park poszerza też ofertę punktów usługowych, które stanowią doskonałe uzupełnienie funkcji biurowej kompleksu. Do dyspozycji najemców udostępniony będzie Paczkomat oraz Pralniomat, restauracja, bank, bankomat , przedszkole, lunch bar, restauracja, sklep spożywczy oraz inne udogodnienia.

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz