Interbiuro - duży

W poszukiwaniu superbiura

Uważasz, że Twoje biuro jest wyjątkowe? Jeśli tak to pochwal się nim i zgłoś je do konkursu OFFICE SUPERSTAR.

Ruszył konkurs OFFICE SUPERSTAR organizowany przez firmę CBRE, którego celem jest wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych. Jest on skierowany do firm i instytucji posiadających i wynajmujących własne biura, w których aranżacja przestrzeni biurowej podkreśla kulturę organizacyjną i nastawienie do pracownika. 

Biura mogą być zgłaszane w ramach 12 kategorii konkursowych (np. na najlepszą przestrzeń konferencyjną, biuro coworkingowe, biuro innowacyjne, itd.). Zgłoszenia trwają do 31 sierpnia br. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://www.officesuperstar.pl

Podejście do kwestii biura zmieniło się wraz z rozwojem biznesu (więcej o zmieniających się koncepcjach środowiska pracy: TWOJE BIURO WCZORAJ I DZIŚ, czyli rozważania o zmieniających się koncepcjach środowiska pracy). Ideą konkursu OFFICE SUPERSTAR jest wyróżnienie i nagrodzenie firm, których biura realizują nowoczesne koncepcje aranżacji miejsc pracy. 

Wyboru Laureatów dokona Kapituła Konkursowa, złożona z 12 ekspertów reprezentujących różne branże. Wśród nich jest m.in.: prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz, Natalia Hatalska - autorka „Trendbooka”, Radosław Gajda - autor vloga „Architecture is a good idea”, Ewa Andrzejewska - redaktor naczelna „Eurobuild CEE”. Projekt organizowany jest przez firmę doradczą CBRE, a jego Partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl. Konkurs został objęty honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów RP. 

 


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra