Interbiuro - duży

Bobrowiecka 8 w stanie surowym zamkniętym

Biurowiec Bobrowiecka 8
Biurowiec Bobrowiecka 8
Biurowiec Bobrowiecka 8 osiągnął najwyższy element konstrukcji budynku. Obiekt znajduje się obecnie w stanie surowym zamkniętym. Zakończenie jego realizacji planowane jest na III kw. br.

Biurowiec Bobrowiecka 8 jest najnowszą inwestycją firmy Spectra Development. Obiekt powstaje na warszawskim Dolnym Mokotowie. Budynek ten dostarczy blisko 22 000 mkw. powierzchni biurowej i ponad 2400 mkw. powierzchni usługowej. Architektura biurowca umożliwi swobodną aranżację przestrzeni zgodnie z indywidualnymi preferencjami najemców. 
W budynku przewidziano zielone strefy relaksu. Pierwsza z nich, w postaci ogrodu sztuki, zlokalizowana będzie w atrium biurowca, a druga powstanie na placu pomiędzy budynkami Bobrowiecka 8 i Bobrowiecka 10. Do dyspozycji najemców przeznaczony będzie również podziemny, dwupoziomowy parking oraz różne udogodnienia (np. centrum konferencyjne, kawiarnia, restauracja oraz klub fitness). Inwestycja Bobrowiecka 8 realizowana jest zgodnie z najwyższymi standardami budowlanymi w zakresie ekologii i zrównoważonego rozwoju. Świadczy o tym otrzymana już precertyfikacja BREEAM, która zostanie potwierdzona po zakończeniu budowy, co nastąpi już we wrześniu tego roku – zapowiada Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Inwestycja powstaje w ramach Kompleksu Bobrowiecka, który stworzy zespół budynków zaprojektowanych przez pracownię JEMS Architekci (biurowiec Bobrowiecka 8, apartamentowiec Bobrowiecka 10, a także istniejący już biurowiec Bobrowiecka 6). Kompleks biurowy Bobrowiecka wyróżnia się na rynku nieruchomości dzięki obecności dzieł sztuki (więcej: Sztuka wkracza do biur). W przestrzeniach biurowca Bobrowiecka 8 (tak jak w budynku Bobrowiecka 6) będą znajdować się prace znanych polskich artystów m.in. wystawy młodych twórców sztuki współczesnej w ramach projektu Spectra Art Space realizowanego we współpracy z Fundacją Rodziny Staraków.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz