Tork

JLL w Łodzi

Firma doradcza JLL otwiera biuro w Łodzi. Na czele nowego oddziału firmy stanie Marta Pyziak.

Firma JLL prowadzi działalność w 80 krajach, w których zatrudnia ponad 78 000 osób. W Polsce dotychczas działały cztery biura w takich miastach jak: Warszawa (największe biuro JLL w Europie), Kraków, Wrocław i Trójmiasto. 

JLL już od kilku lat jest bardzo aktywny na łódzkim rynku biurowym doradzając zarówno najemcom, jak i właścicielom budynków biurowych. W ostatnim czasie firma doradzała takim markom jak chociażby Ericsson czy Whirlpool. JLL jest też wyłącznym agentem ds. wynajmu i marketingu wielofunkcyjnej inwestycji Monopolis. Łódź rozwija się dynamicznie, a w ostatnim czasie wybija się na jedno z najbardziej atrakcyjnych polskich miast dla firm z sektora usług biznesowych. Od lat jesteśmy bardzo aktywni w Łodzi, obsługując jak dotąd ten rynek z naszego warszawskiego biura. Wierzymy w dalszy dynamiczny rozwój rynku, widzimy wielki potencjał Łodzi, i w związku z tym zdecydowaliśmy o otworzeniu oddziału dedykowanego do obsługi inwestorów i projektów nieruchomościowych w tym mieście. Chcemy być na miejscu i mamy nadzieję przyczynić się do wprowadzenia do Łodzi wielu kolejnych inwestorów – mówi Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

Szefem łódzkiego oddziału JLL została Marta Pyziak. Marta Pyziak jest ekspertem rynku nieruchomości z 11- letnim doświadczeniem zdobytym w jednej z największych amerykańskich spółek notowanych w rankingu Fortune 500 – firmie Dell. Była cenionym członkiem zespołu Global Site Selection odpowiedzialnego za tworzenie globalnej strategii dotyczącej lokalizacji inwestycji. Odegrała znaczącą rolę w wielu kluczowych projektach w całej Europie, zarówno w zakresie samego procesu inwestycyjnego, jak i instrumentów wsparcia. Cieszymy się, że dołączyła do zespołu JLL i będzie rozwijała nasz łódzki oddział – mówi Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL.

Łódzki oddział firmy JLL będzie oferował pełen zakres usług doradztwa dla najemców powierzchni biurowych, począwszy od znalezienia lokalizacji i negocjacji warunków najmu, opracowywania strategii miejsca pracy, przez doradztwo techniczne oraz zarządzanie projektem, kończąc na usługach projektowania biura i wykonawstwa. Zespół będzie także wspierał deweloperów w procesie komercjalizacji nieruchomości biurowych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz