bcb wrzesień 2020

Przedszkolaki w biurowcach

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Kolejne przedszkola wprowadzają się do biurowców. Nowe oddziały sieci Fair Play pojawią się w Krakowie i Warszawie.

Sieć Fair Play obejmuje przedszkola działające w budynkach biurowych. Jej nowe oddziały już wkrótce zostaną otwarte w Krakowie i Warszawie. Krakowska placówka zajmie 263 mkw. w kompleksie biurowym Equal Business Park. W Warszawie przedszkole zostanie otwarte w budynku Grójecka 208. W obiekcie tym będzie ono zajmować 343 mkw. powierzchni. Najemcę w procesie wynajmu w obu przypadkach reprezentowała firma Knight Frank. Nowe oddziały sieci Fair Play w krakowskim Equal Business Park oraz warszawskim Grójecka 208 zostaną otwarte do końca 2017 r.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że przedszkola Fair Play zdecydowały się związać z nowymi lokalizacjami w Warszawie i Krakowie na wiele lat. Najemcy coraz częściej pytają o takie usługi w nieruchomościach biurowych. Jako firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających najemców i właścicieli, zdecydowaliśmy się na bliską współpracę z siecią, która wzbudza zaufanie indywidualnym podejściem do dzieci oraz wysokim poziomem świadczonych usług – komentuje Kinga Zabłocka, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank. 

W Warszawie otworzymy nasze drugie przedszkole. Pierwszy stołeczny oddział Fair Play funkcjonuje przy ul. Poleczki. W budynku Grójecka 208 otwieramy się w centralnie położonej lokalizacji. Znaleźliśmy ją wspólnie z Knight Frank w odpowiedzi na zapotrzebowanie najemców i mieszkańców pobliskich osiedli mieszkaniowych. Przedszkola Fair Play działają w wielu miejscach w Krakowie. Liczymy na podobny rozwój w Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu – dodaje Paweł Kusek z Fair Play.

Fair Play to prywatna sieć przedszkolna. Posiada ona łącznie 9 placówek, które działają w Warszawie i Krakowie. Przedszkola Fair Play kładą szczegóły nacisk na edukację sportową. 

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz