Assa Abloy

Biurowy debiut IMS Budownictwo z zarządcą

Zabłocie Business Park
Zabłocie Business Park
Krakowski kompleks biurowy Zabłocie Business Park ma nowego zarządcę. Została nim międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Właścicielem inwestycji Zabłocie Business Park jest IMS Budownictwo – lokalny deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym. Zarządzany przez firmę Cushman & Wakefield kompleks znajduje się w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Docelowo będzie się on składał z pięciu 7-kondygnacyjnych budynków biurowych klasy A. Prace nad pierwszym etapem inwestycji zostały zakończone już w kwietniu br. Oferuje on 11 300 mkw. powierzchni.

Wybraliśmy firmę Cushman & Wakefield na zarządcę naszego pierwszego projektu biurowego kierując się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem, jakie firma posiada w zarządzaniu obiektami biurowymi klasy A. Wierzymy, że dzięki swojej wiedzy i profesjonalizmowi firma Cushman & Wakefield zapewni komfort i wysoką jakość obsługi dla naszych najemców – powiedział Bartłomiej Rak, Dyrektor ds. Inwestycji w IMS Budownictwo sp. z o.o. sp.k.

IMS Budownictwo działa na rynku nieruchomości od 2007 r. Firma specjalizowała się głównie w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym. Kolejnym etapem jej rozwoju jest rozpoczęcie działalności w zakresie inwestycji biurowych.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz