Mistrzowskie zmagania z falami w świetle LED

Firma GTV została partnerem reklamowym Ambilight Day&Night Wake GP 2017.

Wakesurf jest coraz bardziej popularnym sportem w Polsce. Nowych fanów zyskują także różnego typu wydarzenia z nim związane. Osoby, które chcą na żywo poczuć atmosferę wodnego szaleństwa i zobaczyć w akcji największych gigantów wakesurfingu powinny w najbliższą sobotę (26 sierpnia) wybrać się na plażę do Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie najlepsi wakesurferzy rywalizować będą… również w nocnej scenerii. Niesamowite tricki w wykonaniu mistrzów, dopingujący ich tłum widzów i spienione fale Zalewu Zegrzyńskiego zostaną podkreślone światłem LED.

Kiedy tylko usłyszeliśmy, że organizatorzy planują nocną zawody, wiedzieliśmy, że musimy tu być z naszym oświetleniem, by dodatkowo podkreślić niesamowitą atmosferę tych zawodów – mówi z uśmiechem Mateusz Strzałkowski, Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie GTV. – Ekscytująca walka z falami wymaga niecodziennej, LEDowej oprawy, dlatego z wielką radością firma GTV została partnerem reklamowym tego wydarzenia.

Rywalizacji najlepszych riderów towarzyszyć będzie impreza na plaży oraz popisy DJ’ów.

Ambilight Day&Night Wake GP 2017 nad Zalewem Zegrzyńskim to kolejny etap rywalizacji w ramach Wake Grand Prix Poland 2017. Podczas tegorocznej edycji zawodów zawodnicy będą rywalizować w formie pucharowej, w kategoriach OPEN Men i OPEN Women.

 


0.0
Tagi: GTV Lighting
Napisz pierwszy komentarz