Assa Abloy

GTV na targach Light + Building 2018

Jednym z najważniejszych wydarzeń zarówno dla branży inżynierii budowlanej, jak i oświetleniowej są targi Light + Building. W tym roku w centrum wystawowym we Frankfurcie nad Menem swoje portfolio zaprezentuje również firma GTV.

Light + Building to największe targi branży oświetleniowej i budowlanej. Tegoroczna edycja odbędzie się od 18 do 23 marca. Podczas niej około 2600 wystawców z całego świata prezentować będzie najnowsze produkty, techniki oświetleniowe i usługi budowlane (od technologii LED i fotowoltaicznej po elektryczne pojazdy czy „inteligentne sieci”).

Podczas targów będziemy promować głównie nasze autorskie, innowacyjne, aluminiowe profile GLAX do taśm LED. To coś więcej niż dekoracyjne i profesjonalne wykończenie meblowej instalacji oświetleniowej. Z pomocą aluminiowych profili można uzyskać fantastyczne efekty świetlne, a różnorodność kształtów i konstrukcji otwiera nieskończone możliwości zastosowań aranżacyjnych – informuje Mateusz Strzałkowski, specjalista ds. Marketingu i PR w firmie GTV.

Dla firmy GTV targi Light + Building to okazja do zaprezentowania pełnego portfolio produktów. GTV oferuje szeroką gamę rozwiązań, która pozwala na stworzenie kompleksowego systemu oświetlenia przemysłowego, obejmującego kluczowe strefy (elewację budynku, parkingi, ciągi komunikacyjne, pomieszczenia biurowe, gospodarcze i magazynowe). Stoisko GTV o numerze A71 będzie zlokalizowane w hali nr 4 na poziomie 2.

Już dziś zapraszamy do Frankfurtu na targi Light + Building 2018. Tylko tu, w tym samym miejscu i czasie, znaleźć można najważniejsze rozwiązania w kluczowych sektorach, istotnych dla zintegrowanego planowania energooszczędnych budynków: oświetlenia, elektrotechnologii oraz automatyki domowej i budowlanej – zaprasza Mateusz Strzałkowski.

 


0.0
Tagi: GTV Lighting
Napisz pierwszy komentarz