COTEX Office Centre logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoKontor logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

GTV z Diamentem

Statuetki "Diament Meblarstwa"
Statuetki "Diament Meblarstwa"
Profile GLAX firmy GTV zostały nagrodzone Diamentem Meblarstwa 2018.

W tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” profile GLAX zostały uhonorowane główną nagrodą w kategorii Strefa Światło – Oświetlenie

Konkurs „Diament Meblarstwa” organizowany jest już po raz dwunasty. W tegorocznej edycji oceniano ponad 130 produktów (meble, akcesoria i komponenty) zgłoszonych przez 90 podmiotów. Kapituła konkursowa składała się z ekspertów takich jak: doświadczeni architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, naukowcy, technolodzy produkcji oraz przedstawiciele mediów, organizacji branżowych, hurtowni, firm patentowych i atestowych. Oceniając produkty zwracali oni uwagę na wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię.

Ta nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że o jej przyznaniu decydują głosy praktyków i specjalistów. To również potwierdzenie oryginalności, wysokiej jakości i innowacyjności naszych produktów - wśród nagrodzonych modeli znajdują się również te do częściowego wypełnienia obrzeżem, co ogranicza ilość widocznego aluminium i pozwala na ekspozycję eleganckiego frontu. W ten sposób profil staje się mniej inwazyjny i bardziej zintegrowany z meblem – podkreśla Joanna Repko, Starszy Specjalista ds. Marketingu.

Aluminiowe profile GLAX odprowadzają ciepło z taśmy, dzięki czemu przedłużają jej żywotność oraz zabezpieczają ją przed uszkodzeniem mechanicznym i zabrudzeniem. Zastosowanie liniowych opraw pozwala również na uzyskanie ciekawych efektów świetlnych. Różnorodność kształtów i konstrukcji profili GLAX stwarza liczne możliwości zastosowań aranżacyjnych. 

 


0.0
Tagi: GTV Lighting
Napisz pierwszy komentarz
mantra