Assa Abloy

GTV z Diamentem

Statuetki "Diament Meblarstwa"
Statuetki "Diament Meblarstwa"
Profile GLAX firmy GTV zostały nagrodzone Diamentem Meblarstwa 2018.

W tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” profile GLAX zostały uhonorowane główną nagrodą w kategorii Strefa Światło – Oświetlenie

Konkurs „Diament Meblarstwa” organizowany jest już po raz dwunasty. W tegorocznej edycji oceniano ponad 130 produktów (meble, akcesoria i komponenty) zgłoszonych przez 90 podmiotów. Kapituła konkursowa składała się z ekspertów takich jak: doświadczeni architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, naukowcy, technolodzy produkcji oraz przedstawiciele mediów, organizacji branżowych, hurtowni, firm patentowych i atestowych. Oceniając produkty zwracali oni uwagę na wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię.

Ta nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że o jej przyznaniu decydują głosy praktyków i specjalistów. To również potwierdzenie oryginalności, wysokiej jakości i innowacyjności naszych produktów - wśród nagrodzonych modeli znajdują się również te do częściowego wypełnienia obrzeżem, co ogranicza ilość widocznego aluminium i pozwala na ekspozycję eleganckiego frontu. W ten sposób profil staje się mniej inwazyjny i bardziej zintegrowany z meblem – podkreśla Joanna Repko, Starszy Specjalista ds. Marketingu.

Aluminiowe profile GLAX odprowadzają ciepło z taśmy, dzięki czemu przedłużają jej żywotność oraz zabezpieczają ją przed uszkodzeniem mechanicznym i zabrudzeniem. Zastosowanie liniowych opraw pozwala również na uzyskanie ciekawych efektów świetlnych. Różnorodność kształtów i konstrukcji profili GLAX stwarza liczne możliwości zastosowań aranżacyjnych. 

 


0.0
Tagi: GTV Lighting
Napisz pierwszy komentarz