bcb wrzesień 2020

Pełne Stawki 40

Budynek Stawki 40
Budynek Stawki 40
Spółka Polski Gaz wynajęła biuro w obiekcie Stawki 40 w Warszawie, zajmując tym samym ostatnie metry wolnej powierzchni biurowej.

Polski Gaz S.A. to czołowy polski dystrybutor gazu płynnego. Spółka podpisała umowę najmu na 271 mkw. w budynku Stawki 40 w Warszawie. W imieniu właściciela obiektem zarządza i komercjalizuje go firma doradcza Cushman & Wakefield. W negocjacjach najemcę reprezentowała agencja Sharman Church.

Zmiana siedziby Centrali wpisuje się w szerszy program rozwoju Polskiego Gazu. Nowe biuro, zarówno pod względem lokalizacji, jak i standardu adaptacji pomieszczeń, spełnia wszelkie wymogi potrzebne do wsparcia dynamicznego rozwoju naszej Spółki. Właściciel obiektu na etapie negocjacji i adaptacji pomieszczeń wykazał się znaczną elastycznością i wrażliwością na nasze potrzeby – powiedział Paweł Bielski, Prezes Zarządu Polski Gaz S.A.

Polski Gaz S.A. oferuje m.in. gaz w butlach dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych, autogaz dla stacji paliw, dostawy gazu do instalacji przydomowych i przemysłowych, gaz w butlach turystycznych oraz gaz w butlach napędowych dla wózków widłowych. Za pośrednictwem swoich terminali jest też czołowym dostawcą usług przeładunkowych dla największych operatorów europejskiego rynku LPG. 

Budynek Stawki 40 zlokalizowany jest na Żoliborzu. Wśród najemców budynku znajdują się m.in. Budimex S.A., AVL Software and Functions GmbH, Emmerson S.A. i Centerscape Investments Poland sp. z o.o. Podpisanie umowy najmu przez Polski Gaz S.A. było ostatnim etapem komercjalizacji budynku Stawki 40, który zyskał kolejnego renomowanego najemcę – powiedziała Dorota Mielke, Negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz