Interbiuro - duży

Hack Tour w coworkingu O4

Hack Tour będzie gościć w coworkingu O4 w gdańskim Olivia Business Centre.

Slush, Startup Sauna i Junction to znane i cenione marki świata startupów, programistów oraz innowacji. Połączyły one swoje siły i wspólnie podróżują po Europie, dając wszystkim zainteresowanym szansę na międzynarodowy rozwój. Przedstawiciele jednego z najlepszych na świecie ekosystemów startupowych z Finlandii wspólnie ze środowiskiem startupowym z północnej Polski (O4, Black Pearls VC, Startup Poland, strefa startup Gdynia, Project Startup, 3camp, Olcamp, Netcamp i Exea Smart Space) inicjują trzecią edycję wydarzenia – Hack Tour, które już 13 września gościć będzie w coworkingu O4 w gdańskim Olivia Business Centre

Wciąż dyskutuje się o tym, gdzie jest najlepszy klimat dla startupów, mierząc go wielkością inwestycji. W krajach nordyckich mieszka zaledwie 3 proc. mieszkańców Europy, a generują one inwestycje na poziomie 50 miliardów euro. Uważamy, że kluczem są współpraca i synergia. Wspólna wizyta trzech najważniejszych startupowych inicjatyw fińskich ma być klasyczną prezentacją tego, jak my w Finlandii rozumiemy budowanie społeczności – mówi Jan Bubienczyk ze Startup Sauny. 

Niezwykle cenimy sobie w O4 odwiedziny naszych fińskich przyjaciół. To wydarzenie, które nie tylko doskonale podsumowuje aktualny stan lokalnej startuposfery, ale też pozytywnie integruje całe nasze środowisko. Poza tym dobrze jest co jakiś czas przejrzeć się w cudzych oczach; mówię to zarówno z punktu widzenia całej społeczności, jak i poszczególnych, prezentowanych innowacji. Hack Tour jest jak igrzyska, w których wygraną jest już sam w nich udział. Między innymi dzięki możliwości bezpośredniej, szczerej rozmowy z ludźmi, którzy mają praktycznie nieograniczone możliwości wsparcia pomysłu, a przy tym pomocy w podbiciu globalnego rynku – podkreśla Marta Moksa, Managing Director O4, współorganizatorka Hack Tour 2017.

 

  • 1
  • 2

0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra