Nowi w NEOPARKU

Biurowiec NEOPARK
Biurowiec NEOPARK
Polskie przedstawicielstwo Mitsubishi Motors zmienia siedzibę. Firma przeprowadzi się do zbudowanego przez Yareal biurowca NEOPARK.

Jesienią do biurowca NEOPARK na warszawskim Mokotowie przeniesie się cały zespół pracowników MMC Car Poland – oficjalnego dystrybutora samochodów i części Mitsubishi w Polsce. Siedziba firmy będzie mieściła się w budynku A kompleksu. W tym oddanym właśnie do użytku biurowcu pracownicy MMC Car Poland będą zajmować 1000 mkw. powierzchni. W negocjacjach umowy najmu MMC Car Poland reprezentowała firma doradcza Nuvalu Polska. Z kolei, w imieniu Yareal Polska, jako pośrednik występowała firma JLL.

Na decyzję o wyborze znaczący wpływ miała lokalizacja w wielkomiejskiej części mokotowskiego Służewca, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP, w otoczeniu kilkunastu przystanków komunikacji miejskiej. Wybraliśmy NEOPARK, uznając, że jest to funkcjonalny budynek o ciekawej architekturze, oferujący dogodne otoczenie i wiele rozwiązań przyjaznych dla pracowników – wyjaśnia Krzysztof Matusewicz dyrektor finansowy MMC Car Poland. 

Jesienią w NEOPARKU rozpocznie również działalność restauracja Sodexo, która stanie się miejscem spotkań, wymiany informacji i przestrzenią zarówno do pracy, jak i do relaksu. Jest to zupełnie nowy format miejsca spotkań, wykraczający poza utartą formułę restauracji pracowniczej. Pracującym w dużych, interdyscyplinarnych i międzynarodowych zespołach udostępniamy wydzieloną przestrzeń z wygodnymi fotelami, ekranem LCD z kamerą, które umożliwią organizację spotkania czy wirtualnego lunchu z zespołem zlokalizowanym w Warszawie, Londynie, Paryżu czy Pekinie. Miejsca, gdzie można podłączyć telefon i komputer z pewnością docenią ci, którzy lubią pracować w dynamicznym otoczeniu. Wygodne meble, duże stoły sprzyjają nawiązywaniu kontaktów, przyjaźni, odpoczynku i relaksu oraz pracy w mniej formalnym środowisku. Cztery stanowiska show-cookingu zaspokoją ciekawość kulinarną zarówno spragnionych nowoczesnej kuchni Millenialsów, jak i tradycjonalistów stawiających na klasyczne pozycje. Jesteśmy przekonani, że taki format restauracji jest realizacją naszej misji poprawy jakości życia gości restauracji w budynku NEOPARK – mówi Katarzyna Skipor, Head of Marketing Corporate Services & Food Platform CEE w Sodexo.

Funkcjonujący już budynek A oferuje najemcom niemal 12 000 mkw. powierzchni biurowej. W przyszłym roku planowane jest ukończenie całego kompleksu NEOPARK, który łącznie zaoferuje 24 000 mkw. powierzchni. Do dyspozycji najemców przeznaczony będzie także podziemny parking, parking naziemny i miejsca postojowe dla rowerów. Kompleks NEOPARK został zaprojektowany jako budynek z całkowicie przeszkloną fasadą i słonecznymi, rozległymi tarasami, które kaskadowo schodzą w stronę zielonego wewnętrznego dziedzińca. Dzięki temu nasza inwestycja oferuje niezwykłą przestrzeń do pracy i wypoczynku – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska. Oba budynki kompleksu NEOPARK będą wyposażone w liczne rozwiązania przyjazne dla środowiska, dzięki którym inwestycja otrzyma certyfikat BREEAM na poziomi Excellent

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz