Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

STRABAG dla SeaKing

Wizualizacja nowej siedziby firmy SeaKing
Wizualizacja nowej siedziby firmy SeaKing
Nową siedzibę dla firmy SeaKing wybuduje STRABAG. Będzie to inwestycja „pod klucz”.

SeaKing jest międzynarodowym projektantem i dostawcą systemów cateringowych przeznaczonych dla statków wycieczkowych. Przetarg na budowę nowej siedziby firmy wygrał STRABAG. Biurowiec będzie zlokalizowany w Czarnkowie (województwo wielkopolskie). Generalny wykonawca przygotowuje się właśnie do przejęcia placu budowy. Inwestycja rozpocznie się w połowie września i zgodnie z kontraktem potrwa do 25 marca 2018 r. Jej koszt to 6,3 mln zł netto.

Inwestycja będzie polegać na rozebraniu istniejącego budynku i postawieniu nowego, dwukondygnacyjnego obiektu biurowego o całkowitej powierzchni 1242 mkw. W budynku powstaną wykończone „pod klucz” pomieszczenia biurowe, socjalne i sale konferencyjne. W ramach inwestycji przebudowana zostanie również sieć elektryczna i wodociągowo-kanalizacyjna.

Zaprojektowany przez Studio Architektury „KONTUR” budynek biurowy stanowi połączenie klasycznej elegancji i wielkowymiarowych przeszkleń z wygodą użytkowania. Biurowiec zostanie zintegrowany łącznikiem z istniejącą halą produkcyjną w celu usprawnienia komunikacji między obiektami.

Główna siedziba firmy SeaKing mieści się w Szwajcarii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce i Stanach Zjednoczonych.  

 


2.0
Tagi: Strabag
Napisz pierwszy komentarz
mantra