STRABAG dla SeaKing

Wizualizacja nowej siedziby firmy SeaKing
Wizualizacja nowej siedziby firmy SeaKing
Nową siedzibę dla firmy SeaKing wybuduje STRABAG. Będzie to inwestycja „pod klucz”.

SeaKing jest międzynarodowym projektantem i dostawcą systemów cateringowych przeznaczonych dla statków wycieczkowych. Przetarg na budowę nowej siedziby firmy wygrał STRABAG. Biurowiec będzie zlokalizowany w Czarnkowie (województwo wielkopolskie). Generalny wykonawca przygotowuje się właśnie do przejęcia placu budowy. Inwestycja rozpocznie się w połowie września i zgodnie z kontraktem potrwa do 25 marca 2018 r. Jej koszt to 6,3 mln zł netto.

Inwestycja będzie polegać na rozebraniu istniejącego budynku i postawieniu nowego, dwukondygnacyjnego obiektu biurowego o całkowitej powierzchni 1242 mkw. W budynku powstaną wykończone „pod klucz” pomieszczenia biurowe, socjalne i sale konferencyjne. W ramach inwestycji przebudowana zostanie również sieć elektryczna i wodociągowo-kanalizacyjna.

Zaprojektowany przez Studio Architektury „KONTUR” budynek biurowy stanowi połączenie klasycznej elegancji i wielkowymiarowych przeszkleń z wygodą użytkowania. Biurowiec zostanie zintegrowany łącznikiem z istniejącą halą produkcyjną w celu usprawnienia komunikacji między obiektami.

Główna siedziba firmy SeaKing mieści się w Szwajcarii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce i Stanach Zjednoczonych.  

 


2.0
Tagi: Strabag
Napisz pierwszy komentarz