Tétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoArchicom logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CA IMMO przedłuża umowy

Sienna Center
Sienna Center
Kolejni najemcy postanowili na dłużej pozostać w budynkach należących do CA IMMO.

CA IMMO renegocjowało umowy z kolejnymi najemcami. W warszawskim budynku Sienna Center na 5 kolejnych lat pozostaną Dimension Data Polska, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, oraz Celsa „Huta Ostrowiec”.

Dimension Data Polska to firma oferująca usługi teleinformatyczne. W Sienna Center wynajmuje ona 2380 mkw. powierzchni. Z kolei, Stowarzyszenie Filmowców Polskich to organizacja odpowiadająca za wypłaty należnych autorom i producentom tantiem oraz wspieranie walki z piractwem. Siedziba stowarzyszenia nadal będzie mieścić się na powierzchni około 600 mkw. w obiekcie Sienna Center. Trzecim najemcą, który zdecydował się przedłużyć umowę jest Celsa „Huta Ostrowiec”. Jest to spółka prowadząca sprzedaż artykułów metalowych i wyrobów hutniczych. Biuro firmy zajmuje ponad 500 mkw. powierzchni. 

W należącym do CA IMMO budynku Saski Crescent również doszło do przedłużenia umowy najmu. Dzierżawę prolongowała firma Eventim, specjalizująca się w dystrybucji biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe. 

Sienna Center to niedawno rewitalizowany budynek biurowy posiadający 9 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne. Biurowiec znajduje się na warszawskiej woli pomiędzy ul Sienną, Twardą, Złotą i Żelazną. Z kolei, Saski Crescent to budynek zlokalizowany centralnie przy ul. Królewskiej. Biurowiec oferuje około 15 000 mkw. powierzchni biurowej na 9 kondygnacjach. Do dyspozycji najemców przeznaczonych jest także 170 miejsc postojowych w parkingu podziemnym. 

W portfolio CA IMMO, oprócz wspomnianych budynków, znajdują się również: Warsaw Towers oraz Bitwy Warszawskiej Business Center, a także Saski Point, Wspólna oraz obiekt Avia w Krakowie. Łącznie CA IMMO w Polsce zarządza ponad 100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra