Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Na dłużej na Biznesowym Mokotowie

Adgar Plaza
W budynkach Adgar Plaza A i B oraz Adgar Wave umowy najmu przedłużyło aż czterech najemców.

Należące do Adgar Polska budynki Adgar Plaza A i B oraz Adgar Wave nadal cieszą się zainteresowaniem najemców. Świadczy o tym chociażby przedłużenie umów najmu przez cztery firmy, które mają tu swoje siedziby. Na kolejne dwa lata pozostaną: firma Gilead Sciences Poland w budynku Adgar Plaza A oraz Deutsche Bank w obiekcie Adgar Wave. Z kolei o pięć lat umowy najmu w budynku Adgar Plaza B przedłużyły Futurestep i Coral Travel Wezyr Holidays. Renegocjowane umowy objęły blisko 3400 mkw. powierzchni.

Adgar Poland w swojej działalności koncentruje się na budowaniu długotrwałych relacji z klientami poprzez wsłuchiwanie się w ich potrzeby oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań wspierających biznes najemców. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości swoich obiektów, wprowadzając do nich nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, a ponadto jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku proponujemy swoim klientom zaawansowaną infrastrukturę informatyczną (Data Center) w każdym z naszych budynków. Ogromnie cieszymy się, że najemcy doceniają nasze starania, zostając z nami na dłużej – powiedział Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar Poland.

Adgar jest długofalowym inwestorem, który od początku swojej działalności w Polsce tworzy koncepty, pozwalające na płynne przenikanie się pracy i życia codziennego. Firma jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła pojęcie kompleksu, w którym najemcy oprócz biur mają do swojej dyspozycji centra konferencyjne oraz wiele udogodnień takich jak m.in. kluby fitness, przedszkola, kawiarnie, bezpłatne wypożyczalnie rowerów BMW, zabezpieczone rowerownie, stacje napraw rowerów, prysznice, Carpooling oraz kreatywną przestrzeń do pracy Brain Embassy.

Większość najemców budynków Adgar to duże, międzynarodowe korporacje, które mają bardzo wysokie wymagania dotyczące standardu powierzchni biurowych i zastosowanych w budynkach zaawansowanych technologii i rozwiązań. Obiekty Adgar spełniają wszystkie te oczekiwania – dodał Eyal Litwin. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra