Prawnicy chcą więcej

Budynek biurowy North Gate w Warszawie
Budynek biurowy North Gate w Warszawie
Kancelaria Raczkowski Paruch dobrała 1000 mkw. powierzchni w warszawskim North Gate.

Kancelaria prawnicza Raczkowski Paruch powiększyła swoje biuro w budynku North Gate. Po dobraniu powierzchni zajmuje ona 1800 mkw. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Knight Frank, zaś najemcy doradzał Walter Herz

Cieszymy się, że mogliśmy zaoferować kancelarii Raczkowski Paruch nie tylko atrakcyjne warunki umowy najmu, ale także szerszą perspektywę w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli możliwość dalszego rozwoju biznesu w North Gate wraz z wyjątkowym spojrzeniem z 21. piętra na panoramę Warszawy – mówi Jakub Denus, Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

Budynek biurowy North Gate znajduje się w Warszawie w pobliżu Starego Miasta. Obiekt na 25 kondygnacjach oferuje blisko 30 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Wieżowiec zapewnia najemcom wyjątkową ekspozycję i widoczność, dobrą lokalizację oraz wiele udogodnień, zarówno w samym budynku (bankomat, kawiarnia, punkt z prasą, kantyna, sala konferencyjna), jak i w jego najbliższej okolicy. Przed budynkiem zlokalizowana jest stacja rowerów miejskich Veturilo, a także przystanki: tramwajowy i autobusowy. W pobliżu obiektu znajduje się stacja metra Dworzec Gdański oraz dworzec kolejowy.

 


0.0
Tagi: North Gate
Napisz pierwszy komentarz