BPH TFI na dłużej w North Gate

Budynek biurowy North Gate
Budynek biurowy North Gate
BPH TFI przedłużyło umowę najmu w warszawskim biurowcu North Gate. Podczas negocjacji umowy najemcę reprezentowała firma Prelios Real Estate Advisory, a właścicielowi budynku doradzała firma Savills.

Na polskim rynku kapitałowym firma BPH TFI działa od 1998 r. Należy ona do grupy General Electric Company. Na swoje biuro BPH TFI wynajęła 940 mkw. powierzchni. Budynek ma doskonałą lokalizację i w najbliższym czasie będzie przechodził modernizację, co wpływa na to, że najemcy chcą pozostać w budynku na dłużej – mówi Daniel Czarnecki, Portfolio Manager w Dziale Powierzchni Biurowych firmy Savills.

 

North Gate to budynek biurowy znajdujący się w Warszawie przy ul. Bonifraterskiej 17. Budowa biurowca zakończyła się w sierpniu 2008 r. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 41800 mkw., a użytkowa 35600 mkw.

 

Bardzo się cieszę, że na drodze renegocjacji udało nam się ustalić korzystne warunki przedłużenia umowy najmu biura w imieniu BPH TFI. Jest to kolejny sukces Preliosa na polskim rynku nieruchomości – komentuje Adam Ambroziak, Leasing Manager w Prelios REA odpowiedzialny za dział leasingu w spółce. Prelios Real Estate Advisory jest częścią włoskiej grupy kapitałowej – Prelios, która od 30 lat zajmuje się zarządzaniem aktywami oraz świadczeniem usług związanych z obsługą nieruchomości. Polsce firma świadczy kompleksowe usługi związane z doradztwem inwestycyjnym, obrotem nieruchomościami komercyjnymi, komercjalizacją powierzchni biurowych oraz zarządzaniem aktywami (asset management).

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz