Giant

Enterprise Park jeszcze większy

Enterprise Park
Enterprise Park
Kolejny budynek krakowskiego kompleksu biurowego Enterprise Park został oddany do użytku.

Dobiegła końca kolejna faza rozbudowy kompleksu biurowego Enterprise Park. Najemcom został przekazany Budynek E realizowany w ramach IV etapu inwestycji. Łączna powierzchnia najmu obiektu wynosi ponad 15 500 mkw. Obiekt cieszy się zainteresowaniem najemców. Obecnie zostało już wynajęte 99 proc. przestrzeni komercyjnych. Wśród najemców Budynku E znajdują się m.in. firma Aon oraz restauracja Warsztat Kulinarny. Krakowski oddział firmy Aon wynajął prawie 12 000 mkw. powierzchni biurowej. Z kolei na 420 mkw. powierzchni zostanie zaaranżowany lokal restauracji Warsztat Kulinarny.

Enterprise Park to jedna z najlepszych lokalizacji w Krakowie, którą doceniają nie tylko najdynamiczniej rozwijające się firmy w swoich sektorach, ale również ich klienci, na co dzień odwiedzający kompleks. Wysoki standard oferowanej przestrzeni biurowej i usługowej, zaawansowane rozwiązania techniczne oraz liczne udogodnienia dla jego użytkowników sprawiają, że już w momencie oddania do użytku kolejnego budynku, możemy pochwalić się niemal pełną komercjalizacją dostępnej powierzchni – powiedziała Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.

Kompleks biurowy Enterprise Park składał się dotychczas z czterech w pełni wynajętych biurowców klasy A o łącznej powierzchni niemal 36 000 mkw. Aktualnie realizowana jest rozbudowa Enterprise Park o dwa kolejne budynki (IV faza) o łącznej powierzchni 26 500 mkw. – oddany właśnie do użytku Budynek E (15 500 mkw.) oraz Budynek F (10 900 mkw.), którego ukończenie zaplanowane jest na IV kw. br. Do dyspozycji najemców i ich gości będzie przeznaczonych 1370 miejsc parkingowych oraz stacje i wypożyczalnia rowerowa. Budynki E i F, tak jak wcześniejsze fazy kompleksu Enterprise Park zostaną poddane certyfikacji w systemie BREEAM. Projekt architektoniczny wszystkich budynków kompleksu Enterprise Park opracowany został przez DDJM Biuro Architektoniczne. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Polska Budownictwo. Od maja 2015 roku, na mocy umowy joint venture Enterprise Park jest własnością Tristan Capital Partners i Avestus Real Estate.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz