Proton Office

Delphi zacieśnia współpracę z Enterprise Park

Delphi Poland zdecydowała się na wynajęcie 6 300 mkw. w budynku F kompleksu biurowego Enterprise Park
Delphi Poland zdecydowała się na wynajęcie 6 300 mkw. w budynku F kompleksu biurowego Enterprise Park
Delphi Poland jest jednym z głównych najemców krakowskiego kompleksu Enterprise Park. Firma zdecydowała się na poszerzenie współpracy i wynajęcie kolejnych 6300 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej w budynku F.

Firma Delphi Poland należy do liderów sektora B+R. Zdecydowała się ona na wynajem kolejnych 6300 mkw. w krakowskim kompleksie Enterprise Park. Dobrana powierzchnia biurowa będzie zlokalizowana w budynku F. Jest on częścią IV etapu inwestycji, którego oddanie do użytku jest przewidziane na koniec 2017 r.

 

Delphi pozostaje jednym z kluczowych najemców Enterprise Park od 2012 r. Firma zajmuje prawie 22 000 mkw. powierzchni biurowej. Właściciele biurowca ciągle pracują nad poszerzeniem listy usług dostępnych dla najemców. W ostatnich miesiącach w Enterprise Park działalność rozpoczęły restauracja Warsztat Kulinarny i przedszkole Pod Magnolią. 

 

Sektor BPO/SSC stale rozwija się a Enterprise Park pozostaje jedną z wiodących lokalizacji dla jego reprezentantów. Cieszy nas nieustanne zaufanie, jakim obdarzają nas obecni i nowi najemcy. Jesteśmy również zadowoleni, widząc rozwój naszych najemców, i zarazem dumni z tego, że możemy być jego częścią – powiedziała Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.

 

Kompleks Enterprise Park znajduje się w południowej części Krakowa. Obecnie składa się on z czterech w pełni wynajętych biurowców klasy A, które łącznej dostarczają niemal 36 000 mkw. powierzchni. Dwa kolejne budynki, czyli obiekt E (15 600 mkw.) oraz F (10 900 mkw.) pozostają w budowie, której zakończenie zaplanowane jest na 2017 r. Zarówno powstające, jak i istniejące już budynki spełniają standardy systemu BREEAM. Kompleks Enterprise Park oferuje w sumie 1370 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny wszystkich budynków opracowany został przez DDJM Biuro Architektoniczne, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Polska Budownictwo. Od maja 2015 r. na mocy umowy joint venture Enterprise Park jest własnością Tristan Capital Partners i Avestus Real Estate.

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz