Giant

Przedszkolaki podbijają kolejne biurowce

Enterprise Park (budynek F)
Ogólnopolski operator dwujęzycznych przedszkoli i żłobków KIDS&Co. wynajął niemal 1000 mkw. powierzchni w kolejnych budynkach biurowych.

Obie transakcje wpisują się w trend, w którym deweloperzy i właściciele budynków coraz częściej zauważają konieczność urozmaicenia czy wprowadzania usług i funkcji dodatkowych dla najemców. Pracownicy chcą mieć dostęp do kantyn i restauracji, dbać o dobrą kondycję fizyczną i móc zrobić podstawowe zakupy. Dodanie do tej listy placówek edukacyjnych podnosi prestiż oraz wartość budynku, szczególnie w oczach najemców – mówi Zuzanna Krech, Starszy negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

W obu transakcjach KIDS&Co. był reprezentowany przez firmę Cushman&Wakefield. Operator przedszkoli i żłobków swoje nowe placówki otworzył w biurowcu Imagine w Łodzi oraz w budynku F kompleksu biurowego Enterprise Park w Krakowie. 

Lokalizowanie żłobków oraz przedszkoli w pobliżu miejsca pracy to nowy, bardzo popularny trend na rynku powierzchni biurowych. Produkt, który oferuje KIDS&Co., czyli dwujęzyczne grupy, autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej i umiejętności społecznych oraz żywienie makrobiotyczne, z pewnością będzie cieszyć się ogromną popularnością wśród pracowników wszystkich firm wynajmujących powierzchnie biurowe w kompleksie Enterprise Park, czy Imagine – podsumowuje Dariusz Madej, Negocjator w dziale powierzchni biurowych Cushman & Wakefield.

W krakowskim kompleksie biurowym placówka KIDS&Co. zajęła 458 mkw. Zlokalizowane tu przedszkole z oddziałem żłobkowym zaczęło swoją działalność już we wrześniu br. Krakowski kompleks biurowy Enterprise Park oferuje ponad 61 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek F, w którym znajduje się przedszkole KIDS&Co. oferuje 10 883 mkw. powierzchni najmu i został zbudowany w 2017 r. Z kolei w realizowanym w Łodzi biurowcu Imagine KIDS&Co. wynajęło 493 mkw. powierzchni. Imagine to nowoczesny kompleks biurowy, który będzie składał się z trzech budynków. Oddanie do użytku całej inwestycji zaplanowano na III kw. 2019 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz