Tork

Podwójne zwycięstwo GTC

Galeria Północna zdobyła tytuł „Retail Project of the Year”
Galeria Północna zdobyła tytuł „Retail Project of the Year”
Grupa GTC została podwójnym zwycięzcą w konkursie CEE Investment and Green Building Awards 2017.

Podczas 7 edycji corocznej Gali CEE Investment and Green Building Awards firma GTC została nagrodzona w dwóch kategoriach konkursu. Grupa uzyskała tytuł „Retail Developer of the Year”, a Galeria Północna została uznana „Retail Project of the Year”.

Jesteśmy niezwykle dumni i wdzięczni, że zostaliśmy wyróżnieni w tak renomowanym konkursie. Po bardzo intensywnych 25 miesiącach, które przeznaczyliśmy na budowę Galerii Północnej jesteśmy szczęśliwi, że eksperci rynku doceniają nasze poświęcenie. Bycie świadkiem, jak GTC realizuje swoją długoterminową ambicję, aby zostać przodującym deweloperem w tej części Europy jest warte wszelkiego wysiłku - powiedział po Gali Thomas Kurzmann, Prezes GTC.

Konkurs organizowany jest przez EuropaProperty. Wyróżnia on najwyższą jakość w biznesie i działalności deweloperskiej w sektorze inwestycyjnym regionu CEE. Statuetki CEE Investment and Green Building Awards zostały rozdane w 43. kategoriach dla firm aktywnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej za ich działalność i transakcje zawarte od IV kwartału 2016 r. do IV kwartału 2017 r. Oficjalna Gala odbyła się 26 października br. w hotelu Intercontinental w Warszawie.

Grupa GTC jest deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 66 nowoczesnych obiektów biurowych i handlowych, których łączną powierzchnia całkowita wynosi blisko1,2 miliona mkw. w całej Europie Wschodniej. Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących 614 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Ponadto Grupa realizuje 349 000 mkw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Wschodniej, z których 110 000 jest w trakcie budowy.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra