FYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

JLL agentem wyłącznym Porto Office A

Biurowiec Porto Office A w Krakowie - wizualizacja
Biurowiec Porto Office A w Krakowie - wizualizacja
JLL skomercjalizuje biurowiec Porto Office A w Krakowie.
Portugalska spółka Porto Office wybrała firmę doradczą JLL na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za proces wynajmu powierzchni w budynku Porto Office A. 
 
Porto Office jest nietuzinkowym projektem biurowym łączącym nowoczesność z naturą. Pozwoliła na to między innymi wyjątkowa lokalizacja biurowca, który znajduje się w pobliżu rekreacyjnych i wypoczynkowych terenów zielonych. Bliskość przyrody daje pracownikom możliwość relaksu – ułatwia równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Ponadto, w najbliższej okolicy usytuowane są liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne i hotele, z których nasi najemcy mogą korzystać bez konieczności pokonywania dużych odległości. Wszystkie te atuty pozwalają na stworzenie komfortowego i nowoczesnego miejsca do pracy – mówi Jose Eduardo Gonçalves dos Reis, prezes spółki Porto Office A, która jest inwestorem projektu. 
 
Porto Office to nowoczesny zespół dwóch kameralnych budynków biurowych. W pierwszym etapie projektu powstał budynek Porto Office B. Obiekt ten jest zbudowany na planie litery L i oferuje najemcom 5500 mkw. powierzchni użytkowej biur i usług. Drugi etap inwestycji stanowi biurowiec Porto Office A, który obecnie jest w budowie. Obiekt ten został zaprojektowany na planie prostokąta z wewnętrznym zielonym patio. Biurowiec dostarczy na krakowski rynek ponad 7100 mkw. powierzchni. Zakończenie budowy przewidywane jest na koniec grudnia 2018 r. Oba budynki wchodzące w skład kompleksu zostały zaprojektowane przez lokalne biuro IMB Asymetria
 
Cieszymy się, że Kraków będzie mógł się pochwalić kolejnym kompleksem biurowym doskonałej jakości. Najemcy poszukują nowoczesnych, elastycznych powierzchni budowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Budynek A Porto Office otrzyma certyfikat LEED na złotym poziomie, co potwierdza dbałość dewelopera o wysokie standardy. Jesteśmy przekonani, że przyszli najemcy docenią lokalizację, otoczenie zieleni oraz ciekawą architekturę obiektu – komentuje Rafał Oprocha, dyrektor krakowskiego biura JLL.
 

0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra